دانلود U-VPN برای اندروید


دانلود U-VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن یو با لینک مستقیم و بیش از یک میلیون دانلود از گوگل پلی!

دانلود U-VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون یه وی پی ان اوردیم که اصن کلی ویژگی خفن داره و همین حالا که دارم راجع بهش مینویسم یکم ذوق دارم! پس با ما باشید تا بریم سراغش و باهم یه بررسی اجمالی از این وی پی ان داشته باشیم!

اولین نکته راجع به این وی پی ان ظاهرشه! اولا همونطور که مشاهده میکنید هم در لوگوی این برنامه که براتون در بالا قرار دادیم ، و هم در فضای داخلی برنامه ، از یه رنگ سبز خوشرنگ و زیبا ایتفاده شده که یه اصالت و وقار خاصی به این وی پی ان داده و برای من به عنوان کاربر جذاب بوده! اما در کل طراحی ساده و نسبتا شیکی داره و نمره قبولی رو میتونه بگیره!

همونطور که احتمالا تا الان از تیتر متوجه شدید ، این وی پی ان یجورایی هم معروفه و هم محبوب! از یه طرف این وی پی ان روی پلتفرم گوگل پلی ، یه چیزی بیشتر از یک میلیون دانلود فعال از سوی کاربرها داشته و این تعداد دقیقا مربوط به دانلود فعاله! یعنی دانلود کامل انجام و توسط برنامه گوگل پلی تصبش روی دیوایس انجام شده! و از طرف دیگه نمره ای که کاربران این وی پی ان بهش دادن ، نمره ۴.۶ بوده که نه تنها نمره بسیار خوبی برای یه وی پی انه، بلکه نشون میده که احتمالا چقدر این برنامه برای کاربرهاش راضی کننده بوده!

این وی پی ان هم آپدیت و آخرین نسخش همین امسال اومده و نیازی به نگرانی در مورد ظاهر و استایل قدیمیش نیست! هنوز برای این وی پی ان آپدیت میاد.

و در انتها باید بدونید که این وی پی ان دارای هیچ محدودیتی برای کاربراش نیست و شما نه محدودیت ترافیکی یا همون حجمی و نه محدودیت زمانی رو روی این وی پی ان تجربه نخواهید کرد!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *