دانلود فیلتر شکن UFO Vpn با لینک مستقیم برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن UFO Vpn با لینک مستقیم برای گوشی همراه

دانلود نسخه اصلی برنامه UFO Vpn به صورت رایگان

شما با دانلود کردن فیلتر شکن قدرتمند UFO Vpn دیگر از شر تمامی محدودیت های اینترنتی که شما را از بسیاری از خدمات محروم کرده است، خلاص خواهید شد. این برنامه بسیار قوی و پر سرعت به شما در دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده کمک میکند. در نتیجه می توانید از تمامی خدماتی که تا پیش از این برنامه از آن ها محروم بودید به کمک این برنامه بهره مند شوید.

فیلتر شکن UFO Vpn انتخابی مناسب برای سرگرمی های اینترنتی

این برنامه یکی از بهترین انتخاب برای گیمر هاست. چرا که با سرعت بسیار بالایی که دارد موجب افت سرعت کاربران هنگام بازی کردن نمی شود. بلکه با افزایش سرعت اتصال آن ها موجب کاهش یافتن پینگ آن ها می شود. و در نتیجه تجربه ای بی نظیر از یک گیم پلی زیبا و روان برای آن ها فراهم می شود.
همچنین گفتنی است این برنامه می‌تواند یک انتخاب خوب برای عاشقان دنیای فیلم نیز باشد. چرا که آن ها می‌توانند به کمک این برنامه به تماشای فیلم از سایت های بین المللی به صورت آنلاین با بالاترین کیفیت و بدون سانسور بپردازند. و از به روز ترین فیلم ها و سریال ها لذت ببرند.

Screenshot image

مروری ایمن و ناشناس با فیلتر شکن UFO Vpn

یکی از نکات خوب این وی پی ان فراهم کردن امنیت کاربرانش می باشد. در همین راستا این برنامه بستری را فراهم کرده است که کاربران می توانند به کمک آن مروری ایمن و ناشناس داشته باشند. بدین صورت که هنگامی که شما به سرور های این برنامه متصل می شوید، IP حقیقی شما یا همان لوکیشن واقعیتان پنهان می شود. و آی پی سروری که به آن متصل شده اید به عنوان IP حقیقی شما معرفی می شود. این ویژگی سبب می‌شود که موقعیت جغرافیایی شما قابل شناسایی نباشد. به همین دلیل است که هنگامی که از این برنامه استفاده می‌کنید، هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاینتان قابل ردیابی نیست.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *