دانلود Ukel VPN Lite برای استفاده از اینستاگرام


دانلود Ukel VPN Lite برای استفاده از اینستاگرام

دریافت فیلتر شکن Ukel VPN Lite به صورت رایگان

حتما شما نیز مانند تمامی کاربرانی که در اینترنت ایران گشت و گذار می‌ کنند. به دنبال ابزاری هستید که خدمات وی پی ان بسیار باکیفیت را در اختیار شما قرار دهد. تا بتوانید از خدمات بین ‌المللی که به دلیل فیلترینگ از دسترس خارج شده اند استفاده کنید. برنامه Ukel VPN Lite قادر است که به کمک سرور های قدرتمند و سریعی که دارد سرعت و قدرت لازم را برای شما فراهم کند. پس شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود کنید و از اینترنت بین الملل و آزادانه لذت ببرید.

نیاز به ثبت نام برای استفاده از خدمات موجود در برنامه Ukel VPN Lite

شما برای استفاده از خدماتی که در این برنامه وجود دارد نیاز دارید که ثبت نام کنید. و پس از آن می‌ توانید به راحتی از خدمات برنامه استفاده کنید.
تنها مشکلی که در این میان وجود دارد این است که گذراندن مراحل ثبت نام وقت زیادی را از شما خواهد گرفت. و استفاده از این برنامه را مشکل‌ تر خواهد کرد. اگرچه مشکل چندان زیادی نیست.

Screenshot image

نشانگر تست سرعت در فیلتر شکن Ukel VPN Lite

هنگامی که در این برنامه اتصال شما به سرور ها برقرار می‌ شود. این برنامه دارای قابلیتی است که سرعت شما را نشان می‌ دهد. این تست سرعت در واقع سرعت شما هنگام دانلود و آپلود داده ‌ها را نشان خواهد داد. که به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید بهترین و بهینه‌ ترین سرور را انتخاب کنید.

Screenshot image

امنیت بالا و امتحان پس داده برای مرور راحت تر

این برنامه علاوه بر خدمات گفته شده دارای امنیت بسیار بالا است. چرا که از به روزترین پروتکل‌ های امنیتی استفاده می‌ کند. تا بتواند از شما در برابر انواع خطرات احتمالی محافظت کند. همچنین این برنامه اتصالات شما را به خوبی ایمن می‌ کند و داده‌ هایتان را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. و از این طریق باعث می‌ شود که داده‌ های شما به صورت کاملاً مطمئن منتقل شود. تا خطرات بسیار کمتری متوجه حال شما شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *