دانلود فیلتر شکن‌ UK Vpn برای گوشی های اندرویدی


دانلود فیلتر شکن‌ UK Vpn برای گوشی های اندرویدی

نسخه اصلی برنامه یو کی وی پی ان + رایگان

شما برای دسترسی به بسیاری از خدمات اینترنتی نیاز به فیلتر‌ شکن دارید. چرا که محدودیت های اینترنتی سبب شده ‌اند دسترسی کاربران به بسیاری از خدمات اینترنتی محدود شود. در نتیجه همه ما نیاز به یک فیلتر شکن قوی برای دور زدن این محدودیت ها داریم. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار فیلتر شکن UK Vpn می باشد. زیرا این برنامه از سرور های پرقدرت و با کیفیتی برخوردار است و به ما در دسترسی به یک اینترنت نامحدود و پرسرعت کمک می کند.

رمزگذاری اتصالات شما با فیلتر شکن UK Vpn

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود و در نتیجه افزایش جذب مخاطب بیشتر اقدامات امنیتی گوناگونی را در نظر گرفته است. یکی از مهم ترین این اقدامات که می‌ توان گفت کارآمدترین آن ها نیز می‌ باشد، رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. در واقع این وی پی ان با عبور دادن اتصالات کاربران از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن، تمام اتصالات آن ها را خصوصی می کنند. در نتیجه برای کاربران یک اتصال ناشناس برای مرور نامحدود فراهم می شود. همچنین از این طریق، از آن ها در برابر خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعاتشان جلوگیری می کند.

Screenshot image

سرعت بینظیر و عالی برنامه UK Vpn

در کنار امنیت بالا دیگر ویژگی که سبب شده است کاربران تا حد زیادی از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنند. سرعت قابل اتکا و بالای این وی پی ان می باشد. این برنامه همانطور که گفته شد از سرور های بسیار با کیفیتی برخوردار است که می‌ توانند برای کاربران سرعت اتصال بالاتر نسبت به سایر فیلتر شکن ها برقرار کنند.
شما می توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. و از مرورگردی در اینترنت در هر سایتی لذت ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *