دانلود فیلتر شکن Ultimate VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Ultimate VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن آلتایمت وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه یکی از مشکلات عمده کاربران اینترنت محدودیت هایی است که برای آن ها در نظر گرفته شده است. در واقع کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی به دلیل فیلترینگ محروم شده اند. ولی فیلتر شکن Ultimate VPN یکی از بهترین برنامه ها برای دسترسی نامحدود شما میباشد. که باقدرت و سرعت بینظیرش این مشکل را برای کاربران حل خواهد کرد. این برنامه به دلیل سرور های متعدد و با کیفیتی که دارد باعث افزایش پهنای باند و سرعت شما میشود. و اتصالی پایدار و بدون قطعی را برای شما به ارمغان می آورد.

تماشای فیلم و سریال بدون محدودیت

شما میتوانید به واسطه ی همین سرعت بی نظیر این برنامه از آن برای تماشای آنلاین فیلم و سریال بدون سانسور و همچنین برای بازی کردن استفاده کنید. چرا که با سرعت بالای این برنامه می توانید بهترین کیفیت را برای تماشای فیلم داشته باشید. و برای بازی کردن، این برنامه بهترین گیم پلی را برای شما به وجود می آورد.

مروری ناشناس با فیلتر شکن Ultimate VPN

یکی از نگرانی های کاربران اینترنت هنگام مرور گردی در آن این است که بر فعالیت های آن ها نظارت صورت نگیرد. و یا تحت نظارت قرار نگیرند. ولی این وی پی ان ضمن رمزگذاری اتصالات شما، که موجب میشود اتصالات شما غیرقابل نفوذ باشد. با استفاده از ویژگی تغییر موقعیت مکانی سبب میشود که IP حقیقی شما پنهان شود. و هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما در نتیجه ی این عمل قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

پشتیبانی قوی برنامه Ultimate VPN

این وی پی ان برای جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران بهترین خدمات را به آن ها ارائه میکند. یکی دیگر از اقداماتی که این برنامه برای رضایت بیشتر شما انجام داده است. در نظر گرفتن یک تیم پشتیبانی قوی به منظور پاسخگویی به مشکلات شما می باشد. در واقع این تیم پشتیبانی از خبره ترین اشخاص برای حل مشکلات شما تشکیل شده است. شما در صورت بروز مشکل میتوانید با این تیم تماس برقرار کنید. و مشکل را با آنها در میان بگذارید سپس در سریع ترین زمان ممکن راه حل برای شما ارسال خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *