دانلود فیلتر شکن UltrafastVPN برای تلفن همراه


دانلود فیلتر شکن UltrafastVPN برای تلفن همراه

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن اولترا فست وی پی ان برای اندروید

همان طور که می د‌انید شرایط اینترنت به گونه ای است که همه کاربران با مشکلات گوناگونی برای دسترسی به خدمات مورد نیازشان مواجه هستند. چرا که محدودیت و فیلترینگ شدیدی بر اینترنت اعمال شده است. پس همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند دارند تا بتوانند با رفع این فیلترینک و دور زدن محدودیت های جغرافیایی از خدمات مسدود شده بر خوردار شوند. فیلتر شکن UltrafastVPN یک اپلیکیشن کامل است که تمامی ویژگی های لازم را دارا می باشد تا بتواند به شما در دور زدن فایروال ها کمک کند.

فراهم کردن بستری ایمن برای مرور ناشناس

یکی از ویژگی ‌های برنامه اولترا فست وی پی ان فراهم کردن بستری است که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت مرور کنید. یعنی هنگامی که شما از این برنامه استفاده می کنید و در اینترنت به گشت و گذار می پردازید. هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. چرا که این برنامه با استفاده از تکنولوژی ‌های مختلف موقعیت جغرافیایی شما را تغییر می‌ دهد و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. در نتیجه هیچ کس نمی‌تواند مرور شما را ردیابی کند.

Screenshot image

خدمات نامحدود فیلتر شکن UltrafastVPN

بعضی از فیلتر شکن های موجود در بازار دارای محدودیت‌ های خاصی هستند. برای مثال برخی از آن ها دارای محدودیت های حجمی و یا زمانی هستند. یعنی اگر شما بخواهید از آن ها استفاده کنید تا حجم خاصی و یا تا زمان معینی می توانید به صورت روزانه از آن استفاده کنید. اما تمامی خدمات این برنامه نامحدود می باشد و به صورت کاملا رایگان به شما ارائه می شود.

Screenshot image

بازی کردن به صورت آنلاین با برنامه UltrafastVPN

به دلیل سرعت بالای این برنامه ما می توانیم به کمک آن تمامی بازی های فیلتر شده آنلاین را بدون لگ و به راحتی بازی کنیم. در نتیجه این برنامه یکی از محبوب‌ ترین فیلتر شکن ها برای گیمر ها می باشد. چون که شرایطی را ایجاد می‌ کند که پینگ ما در هنگام بازی کردن کاهش پیدا کند و گیم‌ پلی روان و بی نظیر برای ما ایجاد می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *