دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Ultra Hotspot VPN


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Ultra Hotspot VPN

دانلود برنامه رایگان Ultra Hotspot VPN برای گوشی همراه

وجود یک فیلتر شکن بر روی تمام دستگاه‌ ها امروزه به امری ضروری تبدیل شده است. چرا که محدودیت‌ های اینترنتی باعث شده ‌اند که شما توانایی استفاده از بسیاری از خدمات اینترنتی را به دلیل فیلترینگ موجود نداشته باشید. بنابراین مجبور هستید که یک فیلتر شکن مناسب را بر روی دستگاه خود نصب داشته باشید. فیلتر شکنی که بتواند قدرت و سرعت لازم به منظور دور زدن محدودیت‌ ها و مروری آزادانه را برای شما فراهم کند. یکی از بهترین گزینه ‌ها برای این منظور فیلتر شکن Ultra Hotspot VPN است که از خدمات عالی استفاده می کند.

Screenshot image

برخورداری از قوی‌ ترین سرورها در سراسر جهان

این فیلتر شکن مطمئن، از بهترین سرور های موجود در جهان برخوردار می باشد. سرور هایی که به شما این امکان را می دهند بدون هیچ گونه مشکلی در سریع ترین زمان ممکن بر تمامی محدودیت‌ های اینترنتی غلبه کنید. و پس از رفع انسداد سایت ها و برنامه های فیلتر شده، از خدمات موجود در آن ها برخوردار شوید. این سرورها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده‌ اند، می‌ توانند برای شما اتصالی پایدار و پرسرعت را به ارمغان بیاورند. که این ویژگی لذت گشت و گذار کردن در اینترنت را دوچندان می‌ کند.

رمزگذاری کردن اتصالات شما

این برنامه برای افزایش امنیت شما و ایجاد اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ، اتصالات شما را با عبور دادن آن ها از یک تونل رمزگذاری شده، به صورت ایمن در می آورد. تا از این طریق از به سرقت رفتن اطلاعات شما و آسیب رسیدن به دستگاهتان جلوگیری کند. این برنامه به کمک این اقدامات امنیتی سبب می‌ شود شما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت شوید. و بتوانید در بستری مطمئن و ایمن از خدمات اینترنتی مورد نیازتان برخوردار شوید. و با خیالی راحت از سایت‌ ها و برنامه ‌های مختلف برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

Screenshot image

امکان استفاده آسان از خدمات برنامه Ultra Hotspot VPN

این برنامه که از رابط کاربری مناسبی برخوردار می باشد، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی و تنها با چند کلیک ساده به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شوید. در واقع این برنامه علاوه بر این که دارای طراحی بی نظیر می باشد، از قابلیت اتصال خودکار نیز برخوردار است. این ویژگی سبب می شود که شما بتوانید به صورت کاملا اتوماتیک به یکی از سرور های پرسرعت موجود در برنامه متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *