دانلود فیلتر شکن قوی Unicorn VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن قوی Unicorn VPN برای آیفون

دانلود برنامه یونیکورن وی پی ان برای اندروید بدون قطعی

برای دور زدن محدودیت سایت ها و فیلترینگ موجود در برنامه ها شما می توانید از فیلتر‌ شکن قوی Unicorn VPN استفاده کنید. و با اتصال به یکی از سرور های پرسرعت این برنامه به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. همچنین به علت ایمنی بالایی که این سرور ها دارند، شما می توانید از تمام اطلاعات خصوصی و مهم خود محافظت کنید.

برنامه Unicorn VPN دستیار اینترنتی شما

ما با استفاده از این وی پی ان می توانیم تمام فعالیت های روزانه و دلخواه خودمان را به راحتی انجام بدهیم. چرا که این برنامه با سرعت بالایی که دارد مروری نامحدود و راحت را برای ما به ارمغان می آورد. پس ما می توانیم از این برنامه برای تماشای آنلاین فیلم و سریال با بالاترین کیفیت و بدون سانسور از سایت های بین المللی بپردازیم. همچنین می توانیم از این برنامه برای رفع انسداد شبکه های اجتماعی استفاده کنیم. به طور کلی ما می توانیم از این برنامه برای انجام دادن تمامی امور اینترنتی خودمان استفاده کنیم.

Screenshot image

اتصال خودکار و دستی

انتخاب سرور در فیلتر شکن یونیکورن به دو صورت دستی و خودکار صورت می‌ گیرد. برای انتخاب دستی شما باید به لیست سرور های این برنامه مراجعه کنید و با توجه به سرعت سرور ها، کشور مورد نظر خود را انتخاب و با کلیک بر رویش به آن متصل شوید.
برای انتخاب خودکار کافیست بر روی دکمه اتصال خودکار کلیک کنید. سپس برنامه موقعیت جغرافیایی شما را به صورت خودکار شناسایی می کند و شما را به نزدیک ترین و باکیفیت ترین سرور موجود متصل می کند.

جلوگیری از ردیابی شدن اطلاعات توسط برنامه Unicorn VPN

یکی از ویژگی‌ های امنیتی که این برنامه دارد جلوگیری از ردیابی شدن اطلاعات شما است. به گونه‌ ای که با اتصال به یکی از سرور های این برنامه موقعیت مکانی و آدرس آی پی شما پنهان می شود. تا هیچ شخصی متوجه نشود شما در چه کشوری قرار دارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *