دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی Union VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی Union VPN برای اندروید

نسخه اصلی فیلتر شکن Union VPN برای کامپیوتر

با نصب فیلتر شکنی مناسب و قدرتمند بر روی دستگاهتان می توانید از تمامی خدمات اینترنت بین المللی استفاده کنید. و بدون اینکه هیچ گونه محدودیتی جلودار شما باشد در اینترنت به گشت و گذار بپردازید. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که می تواند قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ها را برای شما فراهم کند، فیلتر شکن قدرتمند Union VPN می باشد. این برنامه به کمک سرور های بی نظیری که دارد می تواند بهترین تجربه از مرور آزادانه را برای شما فراهم کند.

Screenshot image

وجود سرور های پرسرعت فیلتر شکن Union VPN در کشور های مختلف

این فیلتر شکن دارای سرور های با کیفیت و بینظیر در سراسر نقاط جهان می باشد. شما می توانید به راحتی به هر سروری که می خواهید در این برنامه متصل شوید. و به کمک سرعت بالا و اتصالی پایدار که برای شما ایجاد می شود در سریع ترین زمان ممکن از خدمات موجود در سایت ها و برنامه های مسدود شده برخوردار شوید. در واقع سرور های پرسرعت این برنامه هستند که قدرت لازم برای رفع انسداد محدودیت ها را برای شما فراهم می‌ کنند.

عبور دادن اتصالات از تونل رمزگذاری شده

یکی از اقداماتی که این برنامه برای افزایش امنیت سایبری شما هنگام گشت و گذار در اینترنت انجام می دهد عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن می باشد. که در واقع از این طریق اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند. این ویژگی سبب می‌ شود که اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ برای شما ایجاد شود. تا بتوانید با خیالی راحت و آسوده از انواع خدمات موجود در اینترنت استفاده کنید. بدون اینکه ترسی از بابت به سرقت رفتن اطلاعات خود یا آسیب رسیدن به دستگاهتان داشته باشید.

اتصال ساده و خودکار به سرور های برنامه Union VPN

اتصال به سرور های این برنامه بسیار آسان می باشد. چرا که این برنامه از رابط کاربری ساده و اما کاربردی برخوردار است. که با حذف منو های پیچیده کار شما را بسیار راحت تر کرده است. به طوری که شما تنها با چند کلیک ساده می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید. برای این منظور شما دو راه پیش رو دارید. یا می‌ توانید با کمک ویژگی اتصال خودکار به صورت اتوماتیک و تنها با یک کلیک به سریع ترین سرور متصل شوید. یا می توانید به کمک مراجعه به لیست سرور ها سرور مورد نظرتان را به صورت دستی انتخاب کنید و به آن متصل شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *