‌دانلود فیلتر شکن unique vpn برای اندروید + نسخه جدید


‌دانلود فیلتر شکن unique vpn برای اندروید + نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن نامحدود و سریع یونیک وی پی ان برای ویندوز

فیلتر شکن unique vpn یک برنامه پرسرعت برای گوشی های اندرویدی است که به صورت کاملاً نامحدود در اختیار شما قرار می گیرد. و می توانید این برنامه کم حجم را به صورت کاملاً رایگان برای خود نصب کنید و از امکانات موجود در آن به سادگی استفاده کنید. همچنین می توانید به وسیله سرور هایش هر محدودیتی که می خواهید را از بین ببرید.

رمزگذاری داده های خصوصی

فیلتر شکن یونیک اندرویدی تمام اتصالات اینترنت شما را رمزگذاری می‌ کند تا هیچ شخص ثالثی نتواند به اطلاعات موجود در گوشی همراه شما دسترسی پیدا کند. و یا موقعیت مکانی آنلاین شما را ردیابی کند. این موضوع باعث می‌ شود که امنیت شما بسیار افزایش پیدا کند. و بتوانید به سادگی از تمام سایت های موجود در کشور استفاده کنید.

رایگان بودن تمام خدمات در برنامه unique vpn

هر ویژگی و امکاناتی که در این برنامه نام برده شد به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. یعنی فقط کافی است این برنامه را که از حجم بسیار کمی برخوردار است برای خود نصب کنید. تا بتوانید بدون پرداخت هزینه اضافه از سرور های موجود در این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image

افزایش سرعت اتصال

وقتی به سرور های این برنامه متصل می شوید حتی اگر سرعت اینترنت شما ضعیف باشد. این برنامه به صورت خودکار باعث افزایش سرعت شما می شود. بنابراین شما همیشه سرعت اتصال بالایی دارید تا بتوانید به وسیله آن تمام سایت های موجود در کشور را باز کنید.

با فیلتر شکن unique vpn ناشناس بمانید

اگر نگران شناسایی شدن اطلاعات شخصی خود هستید فقط کافی است به این فیلتر شکن و یکی از سرور هایش متصل شوید. و دیگر فیلتر شکن های ناامن را از گوشی همراه خود پاک کنید. زیرا این برنامه با ویژگی های حفاظتی که دارد باعث ناشناس ماندن موقعیت مکانی و اطلاعات خصوصی شما از دید افراد ناشناس می شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *