دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی یونیک ورژن جدید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی یونیک ورژن جدید

فیلتر شکن Unique VPN برای اندروید

امروزه یکی از مشکلات کاربران اینترنت محدودیت های اعمال شده در آن است که موجب میشود آن ها از بسیاری از خدمات بی بهره بمانند و اگر شما به دنبال راه حلی برای از بین بردن این محدودیت ها هستید فیلتر شکنUnique VPN بهترین گزینه شما خواهد بود. این برنامه با قابلیت های بی نظیری که دارد ضمن حفظ حریم خصوصی و امنیت شما موجب میشود که شما بتوانید به راحتی محدودیت های جغرافیایی و اینترنتی را دور بزنید. و به محتوا هایی که دسترسی به آن ها محدود شده است دست یابی پیدا کنید.

اتصال آسان با Unique VPN

فیلتر شکن یونیک به صورت رایگان بوده و تمامی خدمات را بدون هزینه کردن، برای کاربران ارائه میکند. همچنین گفتنی است که به علت رابط کاربری ساده ای که این برنامه از آن برخوردار است استفاده از این برنامه بسیار راحت بوده. و دیگر از منو های گیج کننده خبری نخواهد بود. شما برای استفاده از آن کافیست نسخه جدید آن را دانلود کنید. سپس با روشن کردنش، بر روی دکمه اتصال کلیک کنید.

سرور های بسیار با کیفیت یونیک وی پی ان

این وی پی ان از سرور های بسیار باکیفیتی برخوردار میباشد. که باعث میشود پهنای باند شما افزایش یابد. همین مسئله موجب میشود که سرعت شما بالا رود و اتصالی پایدار را تجربه کنید. علاوه بر آن، این وی پی ان تضمین می‌کند که شما با استفاده از سرور هایش سریع‌ترین سرعت دانلود را دریافت کنید . در کنار تمام این ویژگی ها، تمامی دانلودهای شما خصوصی می‌ مانند و در کمترین زمان انجام می شود.

Screenshot image

مروری ناشناس و امن با برنامه Unique VPN

هنگامی که شما از این برنامه استفاده میکنید و به یکی از سرور های آن متصل میشوید. این برنامه آی پی سروری که به آن متصل هستید را به جای آی پی حقیقی شما نشان میدهد. با این اتفاق شما مروری ناشناس و ایمن را تجربه خواهید کرد. و همچنین هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود. علاوه بر این گفتنی است که این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما برایتان اتصالی ایمن ایجاد میکند که برای هر فرد دیگری غیر قابل نفوذ خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *