دانلود فیلتر شکن پرسرعت Universal Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Universal Vpn برای اندروید

نسخه جدید فیلتر شکن یونیورسال وی پی ان برای کامپیوتر

دسترسی به تمام سایت ها، پیام رسان ها و سایر برنامه های مسدود شده توسط فیلتر شکن Universal Vpn ، به صورت فوری و ایمن برای شما فراهم می شود. همچنین شما می توانید از این برنامه در گوشی خود استفاده کنید و به راحتی با متصل شدن به سرور های قدرتمندش، تمامی محدودیت ها را رفع انسداد کنید.

سرور های با کیفیت فیلتر شکن Universal Vpn

این برنامه سرور های بسیار پر تعداد و با کیفیتی را در سراسر نقاط جهان دارد. سرور های این برنامه در کشور هایی مانند ایالات متحده آمریکا، فرانسه، هلند و غیره پراکنده شده اند و برای کاربران پوشش جهانی را ایجاد کرده اند. شما می‌ توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه از سرعت بالا و اتصالی پایدار برخوردار شوید. و بتوانید به راحتی در فضای اینترنت مروری آزادانه و بدون فیلترینگ را تجربه کنید.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن

برنامه یونیورسال وی پی ان موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می ‌کند و این کار را با جایگزین کردن آی پی سروری که با آن متصل شده اید، با آی پی حقیقی شما انجام می‌ دهد. از این طریق دیگر هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاینی که شما هنگام متصل شدن به سرور های این برنامه انجام می دهید، قابل ردیابی نخواهند بود. شما می توانید با خیال راحت با کمک این برنامه به مرورگردی بپردازید.

اتصال ایمن و رمزگذاری قوی با برنامه Universal Vpn

این فیلتر شکن ساده ترین و در عین حال امن ترین سرویس وی پی ان را در اختیار شما قرار می دهد. و از فعالیت ها و داده های آنلاین شما در تمام مدت وصل بودن به سرور هایش محافظت می کند.
همچنین گفتنی است که اتصالات شما را رمزگذاری می کند. مثلا هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی که امنیت چندانی ندارد می توانید با استفاده از رمزگذاری قوی این برنامه از خود محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *