دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن UniVpn


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن UniVpn

فیلتر شکن رایگان یونی وی پی ان برای گوشی

امروزه که محدودیت های اینترنتی بسیار افزایش یافته و کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم هستند. نصب فیلتر شکن ها به امری ضروری و لازم برای کاربران تبدیل شده است. انتخاب یک فیلتر شکن خوب بسیار مهم است. چرا که بسیاری از فیلتر شکن هایی که در بازار وجود دارند از امنیت بالایی برخوردار نیستند و یا از سرعت کمی برخوردار هستند. ولی برنامه UniVpn میتواند یکی از بهترین انتخاب های شما به عنوان فیلتر شکن گوشی همراه شما باشد. این فیلتر شکن بی نظیر با دور زدن محدودیت ها به شما در دسترسی تمام محتواهای مورد نیازتان کمک میکند. درواقع شما با استفاده از این وی پی ان تجربه ای بی نظیر از یک اینترنت بدون محدودیت و مروری آزاد را تجربه خواهید کرد. چرا که در این برنامه هیچ محدودیتی از نوع مکانی و زمانی برای شما وجود ندارد.

دسترسی به محتوا بدون هیچ گونه محدودیت با UniVpn

یونی وی پی ان از جمله فیلتر شکن های رایگان و نامحدود موجود در بازار میباشد. بدین معنا که شما برای استفاده از آن هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. یعنی هرزمان که بخواهید و به هر مقداری میتوانید از این فیلتر شکن و قابلیت هایش استفاده کنید. این ویژگی، برنامه را نسبت به بسیاری از برنامه های مشابه که دارای محدودیت هستند برتری داده است. و موجب شده است که این سرویس وی پی ان از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار باشد. بنابراین با دانلود این برنامه بر روی گوشی خود هیچ محدودیتی برای شما معنا نخواهد داشت.

Screenshot image

مروری ناشناس و ایمن توسط UniVpn

یکی از بهترین ویژگی های این برنامه قابلیت مروری ناشناس و امن است. این مهم به دلیل این فراهم میشود که آی پی شما را هنگام استفاده از آن پنهان میکند. در واقع این برنامه با نشان دادن آی پی سروری که به آن وصل هستید به جای IP حقیقی شما، موجب میشود که شما به عنوان فردی ناشناس در اینترنت ظاهر شوید. از این رو میتوانید اتصالی ناشناس و ایمن داشته باشید و هر کاری که بخواهید را انجام بدهید. چرا که هیچ کدام از فعالیت های شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *