دانلود فیلتر شکن Unlocator VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Unlocator VPN برای ویندوز

دانلود برنامه Unlocator VPN با لینک مستقیم

استفاده از یک فیلتر شکن مناسب می‌ تواند به شما این امکان را بدهد که از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت استفاده کنید. اما امروزه به دلیل افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی بسیاری از فیلتر شکن‌ ها از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار نیستند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها برنامه Unlocator VPN می‌ باشد.

این فیلتر شکن یکی از برنامه ‌های موجود در گوگل پلی می‌ باشد. که امروزه به دلیل افزایش شدت محدودیت‌ ها دیگر از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار نمی‌ باشد و از دسترس خارج شده است. ولی به صورت کلی دارای خدمات زیر می باشد:

سرور های متعدد

با وجود اینکه این برنامه از سرور های متعدد برخوردار است و می‌ تواند یک پوشش جهانی را برای شما ایجاد کند. اما هیچ کدام از سرور های آن از قدرت لازم برای برقراری اتصالی پایدار و پرسرعت به منظور دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت ایران را ندارند. بنابراین این فیلتر شکن از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است و به درد نمی ‌خورد.

Screenshot image

امنیت مناسب در برنامه Unlocator VPN

این برنامه از قابلیت رمزگذاری اتصالات استفاده می‌ کند و داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری خواهد کرد. پس اگر اتصال شما به سرور های این فیلتر شکن اتفاق افتاد. خیالتان از بابت امنیت سایبری خود راحت خواهد بود. البته این برنامه یک نقطه ضعف امنیتی نیز دارد و آن هم این است که یک سری اطلاعات شما را مانند اطلاعات مالی، مکانی و اطلاعات شخصی ذخیره می‌ کند. که این ویژگی شما را در برابر خطرات احتمالی آسیب ‌پذیرتر می‌ کند.

طراحی ساده موجود در فیلتر شکن Unlocator VPN

محیط کاربری این برنامه بسیار ساده و راحت می‌ باشد. به گونه‌ ای که اگر می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید. به راحتی این کار امکان‌ پذیر است و تنها با یک کلیک اتصال شما به سرور های این برنامه برقرار می شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *