دانلود مرورگر فیلتر شکن UPX Browser بدون افت سرعت


دانلود مرورگر فیلتر شکن UPX Browser بدون افت سرعت

دانلود نسخه جدید برنامه UPX Browser

مرورگر UPX Browser یکی از بهترین برنامه های موجود در سراسر کشور است. که با نصب آن بر روی گوشی همراه خود می توانید به راحتی داده های شخصی خود را رمزگذاری کنید و بدون اینکه کسی از موقعیت اصلی شما باخبر شود در سراسر جهان مرور کنید.
همچنین هنگام استفاده از این برنامه هویت آنلاین شما کاملا مخفی باقی می ماند. و کسی نمی‌ تواند به سابقه مرور شما دسترسی پیدا کند و تمام داده هایتان ایمن می شود.

سرعت بالا و نامحدود UPX Browser

این مرورگر با سرعت و پهنای باندی که برای شما فراهم میکند، اتصال به اینترنت به صورت نامحدود را برایتان تضمین می کنند. این سرعت بالا به شما این امکان را میدهد که اتصالی بدون هیچ گونه قطعی را در سرتاسر مرور خود تجربه کنید. علاوه بر این با اتصال به آن میتوانید تمامی کار های روزمره خود را با سرعت بالا و به آسانی انجام بدهید. برای مثال میتوانید با استفاده از آن به بازی کردن با کیفیت بالا بپردازید. چرا که این برنامه با سرعت بینظیری که برای شما فراهم میکند باعث میشود که بتوانید بدون افت سرعت و افزایش پینگ تجربه ی یک گیم پلی عالی را داشته باشید.

Screenshot image

ایمنی اطلاعات شخصی با UPX Browser

همان طور که گفته شد یو پی ایکس بروزر یک برنامه سریع برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اینترنت برای همه کاربران می باشد. که با تغییر موقعیت مکانی شما ، آدرس IP شما را پنهان می کند. با این کار سبب می شود که شما بتوانید مروری ناشناس و ایمن را داشته باشید. همچنین این برنامه ترافیک اینترنت شما را با ویژگی های امنیتی کاملا رمزگذاری می کند. تا اتصالات شما ایمن و غیر قابل نفوذ شوند و دسترسی به اطلاعات شما امری ناممکن شود. علاوه بر آن وای فای های عمومی را به یک شبکه خصوصی تبدیل می کند و به رفع انسداد سایت ها و برنامه های محدود شده کمک می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *