دانلود فیلترشکن محبوب امریکا برای اندروید


دانلود فیلترشکن محبوب امریکا برای اندروید

دانلود USA VPN با لینک مستقیم با بیش از ۵ میلیون دانلود!

دانلود فیلترشکن محبوب امریکا برای اندروید! سلام رفقا چطورید؟ به به به این وی پی ان! یعنی یه وی پی ان براتون اوردم که دود از سر خودم بلند کرد وقتی آمارشو دیدم! یه وی پی ان با بیشتر از ۵ میلیون دانلود فعال از کاربران گوگل پلی؟؟؟ بینظیره! همونطور که احتمالا میدونید ، به هر دانلودی نمیگن دانلود فعال! به شرطی دانلود شما شمرده میشه و به عدد تعداد دانلود ها اضافه میشه ، که دانلود کامل توسط گوگل پلی برای کاربر انجام بشه و بعد برنامه باز هم توسط خود گوگل پلی بر روی دستگاه نصب ببشه! این وی پی ان امریکا ضمن اینکه این تعداد دانلود خفن رو بدست اورده ، نمره ۴.۳ رو هم از کاربران خودش گرفته که نمره خوبی محسوب میشه و در مجموع آمار این وی پی ان خیلی خوبه و یجورایی ترکونده!

همونطور که در تصویر مشاهده میفرمایید ، انتظار میره که بعد از دانلود این وی پی ان بتونید به دنیای اینترنت آزاد دسترسی داشته یاشید و از وبسایت ها و برنامه هایی که در حالت عادی فیلترن ، مثل اینستاگرام ، فیسبوک  ، یوتوب و ‌… بتونه راحت ترین استفاده رو کنه!

همچنین از خاصیت های امنیتی وی پی ان ها هم کنار گذر از فیلترینگشون استفاده کنیم. دین وی پی ان با انواع اتصالات اینترنت سازگاره – رایگانه و درش خبری از محدودیت حجمی و زمانی نبود – و همچنین با تغییر ای پی ادرس و … با هویت ناشناس وارد فضای اینترنت و مجازی بشید و آی پی آدرس سرور رو موقتا برای خودتون بگیرید که امنیت خودتون و تطلاعاتتون ، و همچنین حریم شخصیتون محافظت بیشتری بشه!

و در نهایت وی پی ان ساده ایه و کارکردن و استفاده کردن ازش هم به سادگی فشار دادن یه دکمست تا به سرورهای خودش متصلتون کنه! ممنون از اینکه تا اینجای مطلب همراه ما بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *