روش راه اندازی Usain VPN برای موبایل اندروید


روش راه اندازی Usain VPN برای موبایل اندروید

دریافت نسخه جدید برنامه Usain VPN با بهترین کیفیت

شما می‌ توانید برای مقابله با مشکل محدودیت‌ های اینترنتی از برنامه Usain VPN استفاده کنید. این فیلتر شکن توسط طراحان حرفه‌ای برای استفاده کاربران از اینترنت جهانی ساخته شده است. شما با نصب آن به خدمات وی پی ان با کیفیت مناسب دسترسی پیدا خواهید کرد و خواهید توانست که انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

قابلیت های عالی برنامه Usain VPN با محیط کاربری زیبا

رابط کاربری این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده است. که نظر هر کاربری را به خود جلب می‌ کند. این برنامه به سادگی تمامی خدمات را در اختیار شما قرار داده است. و شما هم می‌ توانید از قابلیت‌ های برنامه به راحتی استفاده کنید و هم به سادگی به سرور های این برنامه متصل شوید.

همچنین برای زیباتر شدن محیط برنامه این فیلتر شکن قابلیتی را برای شما قرار داده است. که شما می‌ توانید با استفاده از آن محیط برنامه را به طور کلی تغییر دهید. و آن را از حالت روز به شب و یا برعکس تغییر دهید. تا با توجه به سلیقه ‌ای که دارید این برنامه را شخصی سازی کنید.

نماگرفت

تغییر زبان برنامه Usain VPN

شما می‌ توانید به راحتی زبان این برنامه را تغییر دهید. این ویژگی باعث شده است کاربرانی که انگلیسی بلد نیستند بتوانند راحت ‌تر از این برنامه استفاده کنند. و از زبان رسمی کشور خود برای استفاده از خدمات وی پی ان بهره مند شوند.

روش استفاده از نسخه رایگان و پرمیوم

این برنامه به صورت پیش فرض تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد. اما کیفیت سرور هایی که رایگان در این برنامه وجود دارند همان طور که در فیلم مشخص است، چندان بالا نیست . و نمی توانند برای شما حداقل با اینترنت خانگی اتصال مناسبی را ایجاد کنند. برای دریافت خدمات بهتر و باکیفیت ‌تر می‌ توانید نسخه پرمیوم برنامه را از طریق برنامه خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *