دانلود فیلتر شکن Ustreaming VPN نسخه اصلی برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Ustreaming VPN نسخه اصلی برای ویندوز

فیلتر شکن پرسرعت Ustreaming VPN برای اندروید

فیلتر شکن Ustreaming VPN دارای سرور های قدرتمند و پرسرعتی می باشد. که با استفاده از آن ها می توانید به تمام سایت های مسدود شده که قبلا امکان دسترسی به آن را نداشتید دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از این برنامه برای تماشای آنلاین فیلم و سریال به صورت آنلاین از سایت های بین المللی با بالاترین کیفیت بپردازید.

انجام بازی های نامحدود

این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن ها برای عاشقان گیم می باشد. و اگر شما نیز برای بازی کردن به صورت آنلاین دچار محدودیت هستید، حتما این فیلتر شکن را دانلود کنید. زیرا این برنامه بازی های آنلاین مسدود شده را بدون هیچ محدودیتی برای شما اجرا می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد تا از سریع ترین سرعت شبکه برای بازی کردن آنلاین بهره مند شوید. تا تجربه ای بی نظیر از یک گیم پلی روان و حرفه ای را به دست آورید.

Screenshot image

رمزگذاری هوشمند

وقتی این برنامه اجرا می شود، همه ترافیک (UDP / TCP) شما رمزگذاری می شوند. همچنین این فیلتر شکن اتصالات دستگاه شما را از طریق رمزگذاری های هوشمند و ایمنش، خصوصی می کند .
در حالی که به نقاط اتصال Wi-Fi عمومی یا شبکه های داده تلفن همراه متصل هستید، این برنامه با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن این اتصالات را رمزگذاری می کند. و از این طریق از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

Screenshot image

مخفی نگه داشتن موقعیت جغرافیایی شما Ustreaming VPN توسط

سرویس وی پی ان نام برده شده از آخرین فناوری رمزگذاری برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شما استفاده می کند.
علاوه بر آن این وی پی ان هنگام مرور گردی در اینترنت IP حقیقی آدرس شما را مخفی نگه می دارد و باعث می شود تا به راحتی شناسایی نشوید و IP دیگری را به عنوان موقعیت جغرافیایی شما نشان دهد. که آن همان آی پی سروری است که شما به آن متصل شده اید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *