دانلود وی پی ان UT Loop نسخه Lite


دانلود وی پی ان UT Loop نسخه Lite

دانلود فیلترشکن یو تی لوپ نسخه لایت

دانلود وی پی ان UT Loop نسخه Lite! به به! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟ ببین چه وی پی انی براتون اوردم امروز! اصن خواستنی! یوتی لوپ فیلترشکنیه که امروز میخوایم راجع بهش براتون حرف بزنیم. البته دقت کنید که این پست راجع به نسخه لایت این وی پی انه و در پیت دیگه ای نسخه پرو رو هم بررسی کردیم که صد درصد اون نسخه محبوب تر و پر دانلود تره!

اول از همه بدانید و آگاه باشید با اینکه نسخه پرو این وی پی ان پر طرفدار تر و پردانلود تره ولی این نسخه لایت هم نسبتا تونسته آمار خوبی برای خودش دست و پا کنه و بیشتر از صد هزار دانلود فعال فقط از کاربرای گوگل پلی داشته! همچنین کاربرهایی که از این وی پی ان استفاده کردن و در گوگل پلی نظرشون رو راجع به این وی پی ان اعلام کردن، در مجموع بهش نمره ۴.۳ رو دادن که واقعا نمره خوبی محسوب میشه!

یو تی لوپ یه نوع وی پی ان یا پراکسی تونل رایگانه که برای افرادی که دنبال خرید اشتراک و وی پی ان های پولی نیستن شاید مناسب باشه! این وی پی ان همچنین محدودیتی هم براتو قائل نمیشه تا مثلا از نظر زمانی یا حجمی به طور محدود ازش استفاده کنید! کلا تو این قضایا قصد آزار و اذیت نداره.

این وی پی ان از انواع اتصالات مثل HTTP،SSH،SSL،WebSocket و … کاملا پشتیبانی میکنه و یه نکته خفنی هم که راجبش وجود داره اینه که همه اطلاعات اینترنتی شما رمزنگاری میشه تا از امنیت مجازی و حریم شخصیتون هم محافظت کنه!

آخرین نسخش آپدیت همین امسال یعنی سال ۲۰۲۳ هست و برای استفاده ازش هم فقط نیاز دارید به یه دستگاه اندرویدی که حداقل ورژنش اندروید ۵ و یا بالاتر باشه که البته الان تقریبا اکثر گوشی های اینروزا بالای اندروید ۵ رو دارن!

تا پست بعدی فعلا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *