آموزش اتصال V2me VPN برای انجام بازی های فیلتر شده


آموزش اتصال V2me VPN برای انجام بازی های فیلتر شده

نصب V2me VPN برای کامپیوتر + رایگان

همانطور که می‌ دانید به دلیل شرایط حاکم بر اینترنت در سراسر دنیا خصوصاً کشور هایی مانند ایران، فیلتر شکن‌ های زیادی در بازار وجود دارد. که تمامی آن ها از خدمات با کیفیت برخوردار نیستند.
یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ما V2me VPN می‌ باشد. که به شما اجازه برقراری اتصالی پرسرعت و دسترسی به خدمات مسدود شده را به سادگی می‌ دهد.

نحوه اتصال به سرور های V2me VPN

به دلیل رابط کاربری ساده و آسانی که این برنامه از آن برخوردار است. شما می‌ توانید در کوتاه ‌ترین زمان ممکن به سرورها دسترسی داشته باشید. به گونه‌ای که تنها کاری که می‌بایست انجام دهید برای اتصال خودکار این است که بر روی گزینه اتصال ضربه بزنید. تا به صورت کاملاً اتوماتیک و پس از بررسی‌ های برنامه به سریع‌ ترین سرور موجود دسترسی پیدا کنید. پس از برقراری اتصال وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید. همچنین انتخاب دستی سرور و کانفیگ نیز برای شما امکان‌ پذیر است.

تنظیمات بهینه سازی

این برنامه دارای گزینه ‌هایی است که باعث می‌ شود اتصال شما بهینه شود. یعنی شما می‌ توانید با توجه به نیازی که دارید این گزینه‌ ها را تغییر دهید. و از یک اتصال متناسب با اینترنتی که دارید برخوردار شوید. تا بتوانید به کمک این فیلتر شکن انواع محدودیت‌ ها را کنار بگذارید.

خدمات نامحدود موجود در برنامه V2me VPN

شما هیچگونه محدودیتی برای استفاده از این برنامه ندارید و می‌ توانید هر زمان که به آن نیاز دارید به سرعت به سرور هایش متصل شوید. به راحتی وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید. و به خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

مناسب برای وای فای های خانگی

اگر اینترنتی که از آن استفاده می‌ کنید اینترنت خانگی و خصوصاً برای شرکت مخابرات است. این برنامه گزینه مناسب برای شما خواهد بود . چرا که با این اینترنت بسیار سازگار است و می‌ تواند بهترین سرعت اتصال را برای شما فراهم کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *