دانلود فیلتر شکن قدرتمند V2nitro VPN برای تلفن همراه


دانلود فیلتر شکن قدرتمند V2nitro VPN برای تلفن همراه

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن V2nitro VPN برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن هایی که شما می توانید برای دور زدن محدودیت ها و دسترسی به خدمات مسدود شده مورد نیاز خودتان استفاده کنید. فیلتر شکن قدرتمند V2nitro VPN می باشد. این برنامه به کمک سرعت مناسبی که برای شما به ارمغان می آورد، می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد.

فیلتر شکن V2nitro VPN را از کجا دانلود کنیم؟

شما می توانید این فیلتر شکن را از معتبر ترین مرجع دانلود برنامه های مختلف برای اندروید یعنی گوگل پلی دانلود کنید. البته از سایت های معتبر موجود در اینترنت نیز می توانید برای دسترسی به خدمات آن استفاده کنید.

Screenshot image

خصوصیات سرور های این برنامه به شرح زیر است:

۱- تعداد بالا:
این برنامه تعداد بالایی از سرور های با کیفیت و قدرتمند را دارد. حتی در توضیحات برنامه گفته شده بیش از ۱۰۰۰ عدد پروکسی سرور دارد. تعداد بالای سرور های این برنامه به شما این امکان را می دهد در هر مکانی بدون مشکل بتوانید انواع محدودیت ها را دور بزنید. چرا که این برنامه از یک پوشش جهانی برخوردار است.

۲- سرور های با پینگ پایین:
سرور های این برنامه از پینگ پایین برخوردار هستند. که این ویژگی سبب می شود اتصالی پایدار تر و با کیفیت بیشتر برای شما پدید بیاید. و شما در مدت زمان کمتری محدودیت های موجود را دور بزنید.

۳- سرور های آی پی ثابت:
سرور هایی که این برنامه از آن ها استفاده می کند، آی پی ثابت هستند. این ویژگی باعث می شود مروری بهتر در اینترنت را تجربه کنید.

Screenshot image

امنیت خصوصی در فیلتر شکن V2nitro VPN

این برنامه امنیت نسبتا مناسبی را دارا می باشد. اما دو نکته منفی در مورد آن وجود دارد. یکی اینکه این برنامه ممکن است اطلاعاتی مانند فعالیت هایمان در برنامه را با اشخاص ثالث در میان بگذارد. همچنین این برنامه داده های شما را موقع انتقال رمزگذاری نمی کنند. این مهم باعث می شود که در مواقع استفاده از برنامه دستگاه شما در معرض خطر باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *