دانلود فیلتر شکن V2Shield VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن V2Shield VPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن قدرتمند وی ۲ شیلد وی پی ان با لینک مستقیم

اگر به دنبال دسترسی به تمام خدمات اینترنتی هستید، حتما به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع نیاز پیدا می کنید. تا بتوانید به کمک آن بر فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت غلبه کنید. و سپس به خدمات اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن‌ های بسیاری به بازار ارائه شده اند. که می توانید از آن ها برای دسترسی به خدمات مختلف استفاده کنید. فیلتر شکن V2Shield VPN نیز از آن دسته از برنامه هایی است که می توانید از آن برای گشت و گذار کردن در اینترنت استفاده کنید.

فیلتر شکن V2Shield VPN دارای رابط کاربری مناسب

این فیلتر شکن یک رابط کاربری زیبا و ساده دارد. که این ویژگی سبب شده است تا شما بتوانید از این برنامه به راحتی و بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. به گونه ای که می توانید به کمک اتصال خودکار، مسیر اتصال به سرور ها را برای خود‌ کوتاه تر کنید. و تنها با یک کلیک به صورت کاملا اتوماتیک به قوی ترین سرور موجود متصل شوید.

Screenshot image

این فیلتر شکن از چه پروتکلی استفاده می کند؟

فیلتر شکن‌ V2Shield یک VPN امن است که از پروتکل های v2ray برای ارائه اینترنت نامحدود استفاده می کند. متصل شدن به آن هیچ گونه قطعی و وصلی برای شما فراهم نمی‌ کند. تا بتوانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

فیلتر شکن V2Shield را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید به راحتی برای گوشی همراه یا کامپیوتر خود این برنامه را دانلود کنید. برای دانلود این فیلتر شکن قوی و قدرتمند شما باید وارد معتبر ترین مرجع دانلود برنامه های اندرویدی، یعنی گوگل پلی شوید. و از آنجا برای دانلود برنامه اقدام کنید.

امنیت مناسب با رمزگذاری قوی

علاوه بر موارد گفته شده، این برنامه امنیت قابل قبولی را برای شما فراهم می کند. تا بتوانید با خیالی راحت هنگام اتصال به سرور های این برنامه از اینترنت استفاده کنید. همچنین اتصالات شما را رمزگذاری می کند. تا از به سرقت رفتن اطلاعات شما جلوگیری کند و خطری داده های شما را هنگام انتقال تهدید نکند. و در کل هیچ داده ‌ای از شما، توسط این برنامه با اشخاص ثالث هم‌رسانی نمی‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *