دانلود V2xVPN برای اندروید


دانلود V2xVPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن وی تو ایکس با لینک مستقیم

دانلود V2xVPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید دیگه به نام فیلترشکن وی تو ایکس که میخوایم با هم دیگه بریم سراغش و ببینیم که چه مزیتی این وی پی ان داره که رقبا و فیلترشکن های هم سطحش اون رو ندارن! و در آخر به این سوال جواب بدیم که اصن ای وی پی ان ارزش دانلود کردن داره و دانلودش بکنیم یا نه! پس با ما همراه باشید تا یه نگاه اجمالی و یه نقد و بررسی کوچیکی روی این وی پی ان داشته باشیم!

خب در ابتدا بیاین یه نگاهی به آمار این وی پی ان بندازیم. این وی پی ان خیلی وی پی ان معروف و همه شناسی نیست و تعداد کمی از کاربران گوگل پلی این وی پی ان رو دانلود کردن! این قضیه هم میتونه منفی باشه و هم میتونه روی مثبتی داشته باشه! تقریبا حدود ده هزار دانلود برای این وی پی ان در پلتفرم گوگل پلی ثبت شده که نکته مثبت این اتفاق میتونه این باشه که این وی پی ان چون هنوز خیلی شناخته شده نیست، احتمال اینکه هنوز به عنوان یه فیلترشکن فعال شناسایی و از کار نیفتاده باشه، هست! چون همونطور که میدونید روزانه فیلترشکن ها و مخصوصا فیلترشکن های رایگان از کار میفتن و دیگه در دسترس نیستن! ولی این شانس هنوز برای این وی پی ان وجود دارهکه فعال باشه و سرورهاش هم سالم باشن!

اما اگر قصد دانلود این وی پی ان رو دارید، حتما باید دسترسی های این وی پی ان رو خودتون شخصا بررسی کنید و راجع به دانلود یا عدم دانلود این برنامه تصمیم بگیرید ولی از نظر من دسترسی داشتن یه فیلترشکن به دوربین گوشی، که در این برنامه هم این دسترسی وجود داره، خیلی منطقی نیست! پس حتما با توجه به اینکه مسئولیت دانلود این برنامه و عواقبش با خودتونه، این برنامه رو از نظر امنیتی چک کنید و بعد تصمیم بگیرید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *