دانلود فیلتر شکن پرسرعت V4C VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن پرسرعت V4C VPN برای آیفون

دانلود لینک مستقیم برنامه وی 4 سی وی پی ان برای گوشی همراه

امروزه یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند محدودیت هایی است که آن ها را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. برای مثال کاربران دیگر نمی‌ توانند از تمامی سایت ها به راحتی استفاده کنند و وارد آن ها شوند. در نتیجه نیاز به یک راه حل برای حل این مشکل است. استفاده از فیلتر شکن ها می تواند یک راه حل کارآمد و کاربردی باشد.
فیلتر شکن V4C VPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که مشکل محدودیت های اینترنتی را برای کاربران رفع کرده است. این برنامه با استفاده از سرورهای بی نظیری که دارد برای کاربران این امکان را فراهم می کند. تا بتوانند به راحتی با متصل شدن به این سرور ها فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنند. و به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند.

اتصال به سرور های فیلتر شکن V4C VPN با سرعت بالا

همانطور که گفته شد این برنامه به کمک سرور های بی نظیری که دارد به کاربران در دور زدن فیلترینگ موجود در اینترنت کمک می‌ کند. این سرور ها از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. که برای کاربران سرعت اتصال بالاتری نسبت به سایر فیلتر شکن ها ایجاد می کنند.

Screenshot image

فضای کاربردی برنامه V4C VPN

وی 4 سی وی پی ان برای استفاده راحت کاربران رابط کاربری ساده با طراحی کاربر پسندی را برای این برنامه در نظر گرفته است. به طوری که در این برنامه دیگر خبری از منو های تو در تو و پیچیده نیست. و شما تنها کاری که می بایست برای اتصال به سرور های این برنامه انجام دهید زدن دکمه اتصال به صورت خودکار می باشد. همچنین گفتنی است که قابلیت انتخاب دستی سرور ها نیز وجود دارد. برای این کار شما می بایست به لیست سرور ها مراجعه کنید و با توجه به کیفیت سرور که در کنار آن نمایش داده می شود، سرور مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و به آن متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *