دانلود فیلتر شکن Vale VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Vale VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن واله وی پی ان برای اندروید

یکی از کارهای سخت برای مرورگری آزادانه در اینترنت انتخاب یک فیلتر شکن مناسب می‌ باشد. چرا که اگر شما از یک فیلتر شکن مناسب و پرقدرت برخوردار نباشید. نمی ‌توانید به راحتی در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که خدمات بسیاری در اینترنت که اتفاقا ضروری و کاربردی نیز هستند دچار فیلترینگ شدیدی شده اند. بنابراین این نیاز بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. یکی از گزینه های موجود برای استفاده نامحدود از اینترنت فیلتر شکن Vale VPN می باشد. این فیلتر شکن به تازگی به بازار عرضه شده است. که در ادامه به بررسی خصوصیات آن خواهیم پرداخت.

درباره فیلتر شکن Vale VPN

این برنامه تنها ارائه دهنده سرور های VPN یکبار مصرف و کاملاً اختصاصی است. که در بزرگ ترین ابرها در سراسر جهان اجرا می شوند. بسیاری از ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند که سریع ترین خدمات را دارند. اما هیچ یک از آن ها سرور کاملاً اختصاصی را به شما در سراسر جهان ارائه نمی دهند.

Screenshot image

دارای سرور های سریع و قوی

همانطور که گفته شد این برنامه سرور های اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌ دهد. بنابراین می‌ توانید به راحتی در اینترنت به کمک سرعت بالایی که برایتان فراهم می‌ شود گشت و گذار کنید. و انواع محدودیت ‌های اینترنتی را دور بزنید و از خدمات فیلتر شده استفاده کنید.

امنیت مطمئن

این فیلتر شکن از امنیت قابل قبولی برخوردار است. چرا که هنگام عبور دادن داده ‌های شما آن ها را رمزگذاری می‌ کند. در نتیجه داده‌ های شما کاملاً ایمن خواهد ماند و خطری آن ها را تهدید نخواهد کرد. بدین ترتیب می توانید با خیالی راحت در اینترنت مرور کنید.

پشتیبانی قوی در برنامه Vale VPN

این برنامه از یک تیم پشتیبانی قدرتمند و پاسخگو برخوردار است. که شما می‌ توانید از طریق راه ‌های مختلف با آن ها ارتباط برقرار کنید. این برنامه برای ارائه خدمات بهتر این ویژگی را در نظر گرفته است. شما می توانید هم از طریق وب‌سایت و هم از طریق ایمیل و شماره تماس با تیم سازنده ارتباط برقرار کنید.

البته گفتنی است این برنامه به طور کلی فقط ۱۰۰۰ بار نصب شده است و ویژگی های گفته شده تماما ادعا های سازندگان برنامه است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *