چگونگی دانلود فایل نصبی ValutX VPN برای گوشی جدید


چگونگی دانلود فایل نصبی ValutX VPN برای گوشی جدید

آپدیت برنامه پرسرعت ValutX VPN از گوگل پلی

فیلتر شکن ‌ها که ابزار ضروری برای از بین بردن محدودیت‌ های اینترنتی هستند. با افزایش شدت محدودیت ‌ها در حال بیشتر شدن می‌ باشند، تا بتوانند پاسخگوی نیاز کاربران باشند. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که به تازگی به بازار ارائه شده است و شما می‌ توانید آن را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود معرفی کنید. برنامه ValutX VPN است، که از طریق گوگل پلی می‌ توانید به راحتی آن را دانلود و نصب کنید.

برنامه ناشناخته و کم کاربر

از آنجایی که این فیلتر شکن به تازگی به بازار ارائه شده است. بسیاری از کاربران هنوز با آن آشنایی ندارند و به همین دلیل تعداد کاربران این برنامه بسیار محدود و اندک است. همین ویژگی باعث شده است که سرور ها همیشه خلوت باشند و یک سرعت یکنواخت و بیشتر را برای شما فراهم کند.

نحوه اتصال سریع و مناسب به سرور های جهانی ValutX VPN

اتصال به سرور های این برنامه بسیار ساده و راحت می‌ باشد. همانطور که در فیلم قابل مشاهده است به محض زدن دکمه اتصال برای ما یک اتصال مناسب و قدرتمند ایجاد می‌ شود. که می‌ توانید به کمک آن به خدمات مختلف دسترسی پیدا کنید.

همچنین این وی پی ان در سراسر نقاط جهان دارای سرور است. به گونه‌ ای که شما می‌ توانید در هر کجا به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید.
نکته جالب در مورد این فیلتر شکن این است که این برنامه حتی دارای سرور کشور ایران نیز هست. و این موضوع به کاربرانی که در خارج از کشور هستند و نیاز به آی‌ پی ایرانی دارند کمک بسیار زیادی می‌ کند.

دارای خدمات رایگان و نامحدود در سراسر جهان

برنامه ValutX VPN تمام خدماتش را به صورت رایگان در اختیار کاربران دیگر قرار می‌ دهد. که این ویژگی باعث شده است محبوبیت آن در نزد کاربرانی که آن را نصب می‌ کنند بیشتر شود. ضمن اینکه محدودیتی برای برنامه در نظر نگرفته شده است و شما می‌ توانید به صورت نامحدود از خدمات موجود در برنامه برای دسترسی به اینترنت جهانی استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *