دانلود فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود Vanish VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود Vanish VPN برای اندروید

لینک دانلود فیلتر شکن ونیش وی پی ان برای گوشی همراه

افزایش محدودیت های اینترنتی باعث شده است که ما از خدمات اینترنت بین المللی محروم باشیم. همچنین به دلیل افزایش شدت این محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن ها از کار افتاده اند و دیگر نمی توانند قدرت لازم برای دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را برای ما فراهم کنند. پس ما نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع داریم تا بتوانیم از هر نوع محدودیتی عبور کنیم. فیلتر شکن Vanish VPN از آن دسته از فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد که با وجود افزایش محدودیت ها هنوز از قدرت بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد و می‌ تواند سرعت بالایی را برای ما ایجاد کند.

دارای سرور های متعدد در کشور های مختلف

برنامه ونیش وی پی ان از سرور های متعدد و پرتعدادی برخوردار است که در تمامی نقاط جهان پراکنده شده اند و برای ما ایجاد پوششی جهانی را می‌ دهند. ما می توانیم به کمک این سرور ها از سرعت بسیار بالا و پایداری برخوردار شویم. تعداد بالای سرور ها سبب شده است که ترافیک بیش از حد بر آن ها اعمال نشود و دچار افت سرعت نشوند. تا ما بتوانیم به راحتی از انواع خدمات اینترنتی برخوردار شویم.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن Vanish VPN

این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار می باشد. وجود خدمات رایگان در این فیلتر شکن به ما این امکان را می‌ دهد که بتوانیم بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از بهترین خدمات وی پی ان برخوردار شویم. و با دور زدن محدودیت های اعمال شده بر سایت و برنامه های مسدود شده از محتوای آن ها برخوردار شویم.

مرور ناشناس و ایمن با اتصال به فیلتر شکن Vanish VPN

یکی از اقداماتی که این برنامه برای افزایش امنیت سایبری ما انجام می دهد پنهان کردن موقعیت جغرافیایی ما و ایجاد یک آی پی جدید و جایگزین کردن آن با آی پی اصلی ما می باشد. و از این طریق موقعیت جغرافیایی ما به صورت مجهول در می آید و هیچ کس توانایی ردیابی آن را نخواهد داشت. بنابراین تمامی فعالیت های آنلاین ما به صورت ناشناس در می‌ آیند و ما می‌ توانیم با خیالی راحت وارد تمامی سایت ها و برنامه ها شویم و از خدمات موجود در آن ها استفاده کنیم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *