دانلود Vast VPN و روش استفاده در سیستم عامل اندروید


دانلود Vast VPN و روش استفاده در سیستم عامل اندروید

آپدیت نسخه قدیمی فیلتر شکن Vast VPN برای گوشی

 

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید به کمک آن انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید. می‌ توانید از برنامه قدرتمند Vast VPN استفاده کنید. چرا که دارای سرعت بسیار بالایی است و از به روز ترین خدمات جهت دسترسی شما به اینترنت جهانی استفاده می‌ کند.

به گونه ای که شما می‌ توانید به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کنید و از خدمات آن نهایت استفاده را ببرید.

سرور های قوی و قدرتمند Vast VPN با ایجاد پوشش جهانی

سرور هایی که این برنامه از آن ها استفاده می‌ کند از قدرت مناسبی برخوردار است و می‌ تواند برای شما اتصال مناسبی را ایجاد کند.

اما همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، این سرور ها با اینترنت خانگی سازگاری ندارد. و شما باید از سایر اینترنت‌ ها جهت برقراری اتصال استفاده کنید.

 

در فیلم کاملا مشخص است که وقتی به لیست سرور های این برنامه مراجعه می‌ کنید با تعداد زیادی سرور مواجه می‌ شوید. این موضوع نشان دهنده این است که پوشش جهانی که برای شما هنگام استفاده از این برنامه پدید می‌ آید. بسیار مناسب است و شما می‌ توانید در هر کجا به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید.

روش اتصال به فیلتر شکن Vast VPN ساده و راحت

اتصال به سرور های این برنامه به دلیل رابط کاربری بسیار ساده که این برنامه برای شما در نظر گرفته است، بسیار راحت و ساده می‌ باشد. به همین دلیل تنها کاری که می‌ بایست انجام دهید زدن دکمه اتصال است تا به صورت اتوماتیک به سروری قدرتمند و سریع متصل شوید.

استفاده از خدمات نامحدود و آزاد

شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. و می‌ توانید در هر زمان که به خدمات این برنامه نیاز داشتید وارد آن شوید و با اتصال به سرور های این برنامه از خدماتش استفاده کنید.

ضمن اینکه هیچگونه محدودیت حجمی نیز برای شما در نظر گرفته نشده است. و به هر مقدار که نیاز داشتید می‌ توانید با استفاده از این برنامه در اینترنت گشت و گذار کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *