دریافت وی پی ان فعال Vatan VPN برای گوشی سامسونگ


دریافت وی پی ان فعال Vatan VPN برای گوشی سامسونگ

نصب فیلتر شکن Vatan VPN نسخه جدید با لینک مستقیم

یکی از ابزار های اینترنتی که به شما امکان برخورداری از انواع خدمات بین الملل حتی در صورت اعمال فیلترینگ بر روی آن ها را می‌ دهد. فیلتر شکن رایگان و قوی Vatan VPN می‌ باشد. این برنامه به کمک به روز ترین خدمات وی پی ان انواع این محدودیت‌ ها را برای شما دور می زند.

سرور های مناسب Vatan VPN جهت ایجاد اتصال پایدار

این برنامه از سرور های باکیفیتی برخوردار است. که برای شما اتصالی پایدار و یکنواخت را فراهم می‌ کند .که به کمک آن ها می‌ توانید از سد تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت کشور ایران عبور کنید. و به راحتی به خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

مطابقت با اینترنت همراه اول

اتصالی که هنگام استفاده شما از اینترنت همراه اول برایتان فراهم می‌ شود. بسیار با کیفیت‌ تر و پایدارتر بوده و می‌ توانید در اینترنت به صورت آزادانه گشت و گذار کنید.

برقراری اتصالی ساده و آسان توسط Vatan VPN

شما برای برقراری اتصالی پایدار و مطمئن تنها کاری که می‌ بایست انجام دهید، کلیک کردن بر روی دکمه اتصال می‌ باشد. تا به صورت کاملاً اتوماتیک به سرور های برنامه متصل شوید. یا با مراجعه به لیست سرور ها می‌ توانید به صورت دستی سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Screenshot image

آیا تمامی خدمات برنامه رایگان است؟!

این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در بازار است. که شما می‌ توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ ای از خدمات بی‌ نظیرش به کمک اتصال به سرور هایش برخوردار شوید. و از فیلترینگ برنامه ‌ها و سایت ‌های مورد نیازتان عبور کنید.

ایجاد امنیت بالا برای حفظ حریم خصوصی

این فیلتر شکن به دلیل سیاست‌ هایی که دارد از حریم خصوصی شما به خوبی محافظت می‌ کند. به طوری که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نه اطلاعاتی از شما را ذخیره می‌ کند. و یا نه هیچ کدام از سوابق مرور و اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک می‌ گذارد. البته این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *