نصب فیلتر شکن رایگان VaultVortex VPN + راهنمای استفاده


نصب فیلتر شکن رایگان VaultVortex VPN + راهنمای استفاده

دریافت وی پی ان VaultVortex VPN برای استفاده از وایبر

در شرایط موجود همه شما نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع دارید. تا بتوانید از شر محدودیت‌ های اینترنتی خلاص شوید. گزینه‌ های زیادی در اینترنت وجود دارد. که شما می‌ توانید از آن ها استفاده کنید. یکی از این گزینه‌ ها فیلتر شکن VaultVortex VPN است. که در گوگل پلی به راحتی قابل دانلود کردن می‌ باشد.

سرعت سرور های برنامه VaultVortex VPN چگونه است؟

این برنامه دارای سرور های جهانی است که می‌ تواند برای ما سرعت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را فراهم کند. اما امروزه با افزایش تعداد کاربرانش بسیاری از این سرورها از دسترس خارج شدند و باعث نارضایتی تعداد زیادی از کاربران شده ‌اند. بنابراین به دلیل از دسترس خارج شدن سرور های این برنامه این فیلتر شکن کم کم از دایره فیلتر شکن‌ های مناسب خارج خواهد شد.

Screenshot image

با روشن کردن VaultVortex VPN به خدمات زیر دست پیدا کنید

شما می‌ توانید به کمک این فیلتر شکن محدودیت ‌های اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی نظیر وایبر، تلگرام، واتساپ و غیره را به راحتی دور بزنید. بدون اینکه حتی نیاز به پرداخت هزینه داشته باشید. در نتیجه این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در بازار می‌ باشد.

مرور ناشناس در اینترنت جهت افزایش امنیت

شما می‌ توانید به کمک این فیلتر شکن مرور ناشناس را تجربه کنید. این بدان معنی است که هنگامی که شما در اینترنت گشت و گذار می‌ کنید. هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. چرا که این برنامه موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان کرده و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند.

استفاده ساده و آسان

این برنامه تنها با یک کلیک قادر به برقراری اتصال می‌ باشد. چرا که دارای قابلیت اتصال خودکار است. که موجب می‌ شود شما بتوانید به صورت کاملاً اتوماتیک و قوی‌ ترین سرور متصل شوید.

همانطور که گفته شد با افزایش تعداد کاربران سرور های برنامه دچار اختلالی شدید شده اند. به همین دلیل امتیاز این برنامه تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. به گونه‌ ای که امروزه امتیاز ۳.۲ را از کاربران دریافت کرده است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *