دانلود VeePN برای اندروید


دانلود VeePN برای اندروید

دانلود فیلترشکن veepn با لینک مستقیم

دانلود VeePN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان دیگه رو میخوایم با هم بررسی کنیم! بریم سراغش!

خب به طور کلی که میدونیم وی پی ان ها به چه دردی میخورن. وی پی ان ها با وصل کردن ما به سرورهایی که در کشورهای دیگه قرار دارن آی پی آدرس ما رو مخفی میکنن و آی پی آدرس دیگه ای رو به ما اختصاص میدن! به همین خاطر از وی پی ان ها برای امنیت بیشتر در فضای آنلاین هم استفاده میشه. امنیت بیشتر – حفظ حریم شخصی – جلوگیری از درز اطلاعات و … استفاده اول وی پی ان هاست! اما استفاده دوم که اتفاقا تو کشور ما خیلی رایجه، گذر از فیلترینگه! هممون میدونیم که برای استفاده از وبسایت ها و برنامه های فیلترشده، نیاز به وی پی ان داریم و الحمدلله تقریبا اینروزا همه وبسایت ها و برنامه های کاربردی فیلترن!

و اما برسیم به این وی پی ان! veepn در گوگل پلی برای دانلود قرار داره و وقتی به صفحه این برنامه در گوگل پلی مراجعه میکنید، متوجه میشید که این وی پی ان تعداد دانلود نسبتا بالایی رو تا اینجا دریافت کرده. عدد 500 هزار دانلود برای این وی پی ان نسبتا مناسبه اما، نمره ای که کاربران به این وی پی ان دادن، نمره جالبی نیست! کاربران تصمیم گرفتن تا به این وی پی ان نمره 3.5 رو بدن که نمره خوبی به حساب نمیاد!

این وی پی ان ادعا میکنه از بیشتر از 59 نقطه مختلف براتون سرور های سریع آماده کرده تا به هرکدوم که دوست داشتید و یا سریع تر بود متصل بشید و ازش استفاده کنید. آخرین آپدیت این برنامه مربوط به همین امسال یعنی سال 2023 است و این یعنی این وی پی ان تا الان بروز و آپدیته و احتمال بیشتری داره که این وی پی ان هنوز سرورهای سالم و فعال داشته باشه که شما رو به اینترنت آزاد برسونه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *