دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن‌ Velocity VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن‌ Velocity VPN برای آیفون

دانلود برنامه رایگان Velocity VPN برای کامپیوتر

یکی از محبوب‌ ترین فیلتر شکن‌ های موجود در کشور برنامه Velocity VPN می‌ باشد. که با قدرت بسیار بالایی که دارد امکان رفع انسداد هر نوع محدودیت و فیلترینگی را برای شما امکان‌‌ پذیر می‌ کند. تا بتوانید با استفاده از سرور های آن با ایمنی بسیار زیاد به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

استفاده آسان و راحت از سرور های پرسرعت برنامه Velocity VPN

این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است که تا حد زیادی بهینه شده است. یعنی شما می توانید تنها با چند کلیک ساده به قدرتمند ترین سرور های این برنامه متصل شوید. لازم به یادآوری است که این برنامه از قابلیت اتصال خودکار برخوردار است. که شما می‌توانید با استفاده از آن در زمان کوتاهی به سروری قدرتمند و پرسرعت متصل شوید. البته انتخاب دستی سرور ها نیز برای شما ممکن است تا بتوانید با مراجعه به لیست سرور های این برنامه، سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نماگرفت

رایگان بودن تمامی خدمات برنامه Velocity VPN

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این برنامه خدمات رایگانی است که به کاربران ارائه می‌ کند. در واقع این وی پی ان بهترین خدمات ممکن را در یک فضای مناسب و با طراحی کاربر پسند به شما ارائه می‌ کند و بابت این خدمات هیچ هزینه‌ ای را از شما طلب نمی‌ کند. بنابراین شما می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان از این برنامه و خدماتش به صورت نامحدود استفاده کنید. یعنی بدون اینکه هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی داشته باشید می توانید از سرور های این برنامه برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید.

افزایش درجه ایمنی داده های شما

با متصل شدن به سرور های این برنامه تمام داده‌ های شما ایمن و خصوصی می‌‌ شود و می‌ توانید بدون اینکه ردیابی شوید، در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف آنلاین شوید. همچنین این برنامه با سرور های رمزگذاری شده‌ای که دارد باعث افزایش امنیت اطلاعات شما می‌ شود. در نتیجه این فیلتر شکن می‌ تواند گزینه مناسبی برای دستگاه شما باشد.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *