دانلود فیلتر شکن VENOM Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن VENOM Vpn برای اندروید

دانلود فیلتر شکن ونوم وی پی ان با لینک مستقیم

فیلتر شکن VENOM Vpn یکی از قوی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که از سرعت بالایی هنگام اتصال برخوردار است. و به کمک این برنامه به راحتی می توانید به سرور های مختلف آن متصل شوید. و به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای به سایت ها و برنامه هایی که مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید. همچنین به کمک ونوم وی پی ان می توانید از تمامی ظرفیت های اینترنت برخوردار شوید.

حریم خصوصی ایمن با فیلتر شکن VENOM Vpn

ونوم وی پی ان با وجود رایگان بودن از امنیت بالایی برخوردار است. و این اطمینان را به شما می دهد که اطلاعات شما کاملا محفوظ بماند. در واقع این برنامه تعهداتی را به شما می دهد که طبق این تعهدات برنامه متعهد می شود اطلاعات شخصی شما در امنیت کامل باشد. و به هیچ عنوان ونوم وی پی ان هیچ مقدار از سوابق مرور شما را ذخیره نکند و همچنین نظارتی را بر فعالیت شما انجام ندهد. پس شما می توانید به کمک این برنامه بدون هیچ‌ گونه نگرانی از سایت های مختلف استفاده کنید و نگران داده های گوشی همراه خود نباشید.

Screenshot image

اتصال راحت و امن با فیلتر شکن VENOM Vpn

یکی از مزیت های خوب این برنامه این است که بدون اینکه ثبت نام انجام دهید. می‌توانید این برنامه را دانلود کنید و به راحتی از آن استفاده کنید. این ویژگی علاوه بر اینکه سبب می شود امنیت شما تضمین شود باعث سهولت استفاده از این فیلتر شکن نیز می شود. و می توانید با چند کلیک ساده به آن متصل شوید. تا به صورت نامحدود از سرویس های آن استفاده کنید و تمامی برنامه هایی که فیلتر هستند را با این برنامه باز و به آسانی و کاملا امن مورد استفاده قرار دهید.

Screenshot image

کاهش حجم اینترنت مصرفی شما

این برنامه می تواند اینترنت مصرفی شما را کاهش دهد. همچنین به هیچ عنوان باعث کاهش سرعت اینترنت نمی شود. بنابراین می توانید با خیال راحت به آن متصل شوید و در شبانه روز از آن استفاده کنید و نگرانی بابت اتصالات خود نداشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *