آپدیت فیلتر شکن VirTunnel VPN + روش اتصال


آپدیت فیلتر شکن VirTunnel VPN + روش اتصال

نصب برنامه VirTunnel VPN از سایت گوگل پلی

فیلتر شکن VirTunnel VPN برنامه‌ای است که خدمات وی پی ان با کیفیت بسیار بالا و حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌ دهد. و به شما این امکان را می‌ دهد که از شر تمامی محدودیت‌ ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت خلاص شوید. سپس به کمک خدمات برنامه از تمامی ظرفیت‌ های اینترنتی برخوردار شوید. و در اینترنت مروری نامحدود و آزاد را انجام دهید.

دریافت حریم خصوصی مطمئن و حرفه ای

این برنامه یک حریم خصوصی مطمئن و بسیار مناسب را در اختیار ما قرار می‌ دهد. تا ما بتوانیم به کمک آن با خیال راحت در اینترنت جستجو کنیم. بدون اینکه نگران امنیت حریم خصوصی و اطلاعات خود باشیم.

خدمات به روز شده در VirTunnel VPN

این برنامه با دادن آپدیت ‌های پی در پی همیشه سعی در به روز بودن خدمات دارد. یعنی شما هر وقت که این برنامه را دانلود و نصب کنید. به طور مداوم از خدمات به روز بهره‌ مند خواهید بود. چرا که طراحان برنامه به شدت به دنبال رفع نقطه ضعف‌ های برنامه هستند.

نحوه استفاده از فیلتر شکن رایگان VirTunnel VPN اما با خدمات محدود

این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در گوگل پلی است. که برای استفاده از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. اما همانطور که در فیلم مشاهده کردید استفاده کردن از خدمات این برنامه محدودیت زمانی دارد. و شما تنها به مدت زمان خاصی می‌ توانید از سرور های این برنامه استفاده کنید. البته می‌ توانید با تماشای تبلیغات این مدت زمان را افزایش دهید و مدت بیشتری به سرور ها متصل بمانید.

رضایت کاربران از برنامه‌ VirTunnel VPN

بهترین راه حل برای دست یافتن به خدمات این برنامه دانلود آن از طریق برنامه گوگل پلی می‌ باشد. و وقتی شما به گوگل پلی مراجعه می‌ کنید و می‌ خواهید که این برنامه را دانلود کنید. متوجه خواهید شد که این برنامه توانسته است رضایت کاربران را جلب کند و از آن ها امتیاز ۴.۴ را دریافت کند. که این نشان از کیفیت مناسب برنامه است .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *