نصب اسان فیلتر شکن vita vpn برای تبلت


نصب اسان فیلتر شکن vita vpn برای تبلت 

دانلود فیلتر شکن vita vpn بدون محدودیت

یکی از ویژگی‌های مثبت این برنامه این است که دارای محیط کاربری ساده و زیبایی است و کاربر را به خود جذب می کند . به دلیل سادگی می توانید به راحتی از این برنامه برای ورود به سایت ها و برنامه ها استفاده کنید .همچنین فیلم های دلخواه خود را تماشا کنید و در صورت نیاز می توانید ویدیو برنامه دلخواه خود را با بالاترین کیفیت دانلود کنید شما می توانید این برنامه را با لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید. سپس با روشن کردن آن و اتصال به یکی از سرورهای قدرتمندش به راحتی می‌ توانید محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. و برنامه های دلخواهتان را مثل تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و اسنپ چت را به سادگی و بدون هیچ فیلتری باز کنید.

امنیت و سرعت بالا فیلتر شکن vita vpn

این فیلتر شکن با رمز گذاری اتصالات حتی از اتصالات وای فای عمومی نیز اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ برای شما میسازد. با این کار اطلاعات شخصی شما در امان میماند و از دست اشخاص سوم در امان خواهید ماند. همچنین این برنامه هرگز سوابق سرچ و اطلاعات شما را به دست ارگان ها و دیگر افراد نمیرساند و امنیت شما را تضمین میکند.نسخه جدید این برنامه دارای پروتکل های امنیتی فوق العاده قوی ای است که باعث اطمینان خاطر و افزایش امنیت شما هنگام دسترسی به موارد محدود شده میشود.

روش اتصال به سرور های مختلف با فیلتر شکن vita vpn

این وی پی ان سریع ترین سرور VPN را با الگوریتم اتصال هوشمند برای شما فراهم می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی سرور دلخواهتان بر اساس سرعت و قدرتش یک ضربه بزنید تا به راحتی به آن سرور متصل شود. در غیر این صورت اپلیکیشن بر اساس سرعت خودش یک سرور پر سرعت را انتخاب و شما را متصل می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *