دانلود فیلتر شکن رایگان void vpn برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان void vpn برای ویندوز

دانلود برنامه اندروید void vpn نسخه جدید

فیلتر شکنی پرسرعت و ایمن در کشور ما به نام برنامه void vpn وجود دارد که تمامی کاربران در هر نقطه از کشور که باشند می‌ توانند از این برنامه استفاده کنند. برای نصب این فیلتر شکن شما کافی است توسط لینک‌ های مستقیم برنامه را برای خود نصب کنید و بدون اینکه نیاز باشد ثبت نامی در این برنامه انجام بدهید. تنها با یک ضربه به سرور های پرقدرت این برنامه متصل شوید .

فیلتر شکن void vpn پرسرعت و نامحدود

به دلیل اینکه این برنامه سرعت بسیار بالایی را در اختیار شما قرار می‌ دهد، کاربران زیادی آن را نصب کرده اند. علاوه بر آن کار کردن با این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارد و شما می‌ توانید به هر اندازه که بخواهید به سرور های این برنامه متصل بمانید. و فعالیت‌ های خود را در سرتاسر کشور انجام دهید.

Screenshot image

قابلیت دسترسی به موارد زیر:

پس از اینکه شما فیلتر شکن را برای خود نصب کردید و به سرور های آن متصل شدید. به دلیل اینکه موقعیت مکانی شما تغییر می‌ کند. به راحتی می‌ توانید به موارد مسدود شده در سراسر کشور خود دسترسی پیدا کنید.
مواردی از جمله دسترسی به فیلم‌ های مختلف بدون سانسور _ باز کردن سایت‌ های فیلتر شده ایرانی و خارجی _ دور زدن فیلترینگ موجود در برنامه و پیام رسان‌ های مختلف _ رفع فیلتر کردن بازی‌ های آنلاین و کاهش پینگ آن ها

Screenshot image

لیست سرور های مختلف فیلتر شکن void vpn با ایمنی عالی

وقتی وارد لیست سرور های این برنامه شوید با سرور های نامحدودی روبرو می‌ شوید. که به راحتی می‌ توانید به هر کدام از آن ها متصل شوید. برای اینکه اتصال پرسرعتی داشته باشید کافی است به سرعت این سرورها که در کنارشان نمایش داده شده است توجه کنید. تا بتوانید اتصالی پایدار برای خود به وجود آورید. همچنین تا وقتی که به سرور های این برنامه متصل هستید لازم نیست نگران اطلاعات خصوصی خود باشید. چون‌ این فیلتر شکن تمامی آن ها را ایمن و ناشناس نگه می‌ دارد و نمی‌ گذارد شما ردیابی شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *