دانلود رایگان VoocVPN Pro به همراه آموزش استفاده


دانلود رایگان VoocVPN Pro به همراه آموزش استفاده

نصب فیلتر شکن VoocVPN Pro برای استفاده از تلگرام

فیلتر شکن VoocVPN Pro یکی از هزاران وی پی ان موجود در بازار است که خدمات لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را در اختیار شما قرار می‌ دهد. تا بتوانید از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت برخوردار شوید و به خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

سرور های پرتعداد در برنامه VoocVPN Pro و چگونگی‌ اتصال به آن ها

همانطور که در فیلم مشاهده کردید هنگامی که به لیست سرور ها مراجعه می‌ کنید و می‌ خواهید که یک سرور را برای اتصال انتخاب کنید. با تعداد زیادی سرور مواجه خواهید شد. که نشان از پوشش سراسری این برنامه است. که می‌ تواند در هر کجا خدمات وی پی ان را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین طبق آموزش به راحتی می‌ توانید به سرور های پرسرعت این برنامه متصل شوید.

انتخاب زبان های مختلف

همچنین گفتنی است این برنامه در ارائه خدمات به کاربرانش بسیار کوشا است. و راحتی کاربران از اهمیت بالایی برای سازندگان برنامه برخوردار است. به صورتی که برای راحتی آن ها خدمات مختلفی را در نظر گرفته است.
برای مثال زبان‌ های مختلف در برنامه وجود دارد که بسته به نیاز، شما می‌ توانید آن ها را انتخاب کنید. همچنین گفتنی است این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌ کند.

خدمات رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه در VoocVPN Pro

همچنین امکان استفاده رایگان از خدمات برنامه وجود دارد و شما نیازی به پرداخت هزینه جهت استفاده از این فیلتر شکن ندارید. البته گفتنی است در عوض عدم نیاز به پرداخت هزینه باید تبلیغات موجود در برنامه را تماشا کنید و سپس از خدمات رایگان استفاده کنید.

آیا فیلتر شکن VoocVPN Pro سرور های پرمیوم هم دارد؟!

بله همانطور که در فیلم مشاهده کردید گاهی اوقات اتصال شما به سرور ها انجام نمی‌ گیرد. که برای حل این مشکل شما می‌ توانید از خدمات پرمیوم برنامه استفاده کنید. چرا که قدرت سرور های این نسخه بسیار بالاتر است و به صورت اختصاصی عمل می‌ کند.
همچنین گفتنی است با خریداری کردن اکانت پرمیوم تبلیغات برنامه نیز برای شما حذف می‌ شود. و می‌ توانید بدون هیچ مشکلی و به صورت نامحدود از این برنامه برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *