روش استفاده از VPing VPN برای اینترنت ایرانسل


روش استفاده از VPing VPN برای اینترنت ایرانسل

نصب وی پی ان پرسرعت و فعال VPing VPN برای موبایل

یکی از بهترین فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که به تازگی به بازار ارائه شده است، فیلتر شکن VPing VPN می‌ باشد. این برنامه که قادر است بهترین خدمات را به کاربران ایرانی ارائه کند. به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب می‌ باشد. و شما می‌ توانید با مراجعه به گوگل پلی این برنامه بسیار کار آمد را برای دستگاه خود نصب کنید.

پشتیبانی از انواع اینترنت ها

این برنامه از انواع اینترنت کشور ایران پشتیبانی می‌ کند. و هنگامی که وارد این برنامه می‌ شوید از شما درخواست می‌ کند که نوع اپراتور خود را مشخص کنید.
برای مثال اگر از اپراتور همراه اول استفاده می‌ کنید باید همراه اول را انتخاب کنید. تا این برنامه با توجه به نوع اتصالی که دارید سرور مناسب را برای شما پیدا کند. و حتی گفتنی است که این برنامه از اینترنت خطوط ثابت و وای فای نیز پشتیبانی می‌ کند.

چگونه برنامه VPing VPN استفاده کنیم؟!

ابتدا همانطور که گفته شد وقتی وارد برنامه می‌ شوید باید اپراتور خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب اپراتور و زدن دکمه اتصال این برنامه اینترنت شما را بررسی می‌ کند. و پس از بررسی‌ های انجام شده به شما اعلام می‌ کند که برنامه آماده برقراری اتصال است. پس از آن زدن دکمه اتصال را باید انجام دهید. تا اتصال شما با کیفیت بسیار بالا صورت پذیرد.

رضایت کاربران از خدمات برنامه VPing VPN

این برنامه توانسته است نظر ۱۰۰۰۰ کاربر مختلف را به خود جلب کند. یعنی امروزه بیش از ۱۰ هزار بار از طریق گوگل پلی دانلود و نصب شده است. و این امکان را برای کاربران به وجود آورده است. که از اینترنت جهانی استفاده کند. کیفیت این برنامه به حدی است که توانسته است امتیاز مناسب ۴.۶ را کسب کند.
علاوه بر آن یکی از ویژگی های عالی این فیلتر شکن این است که دارای زبان فارسی نیز می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *