دانلود vpnپرسرعت corpo plus


دانلود vpnپرسرعت corpo plus

اموزش اتصال فیلترشکن corpo plus

شما با استفاده از برنامه corpo plus میتوانید به راحتی به هر برنامه یا سایتی که دسترسی آن برای شما محدود شده است دسترسی پیدا کنید. شما میتوانید از این برنامه برای دسترسی به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب و اسنپ چت و یا هر وب سایت مسدود شده دیگری از هر کجا استفاده کنید. و با سرعت بالایی که این وی پی ان دارد دسترسی نامحدودی در برنامه های مختلف را به شما ارائه می کند.

فیلتر شکن  copro plus برقراری اتصال در کوتاه ترین زمان

وقتی وارد محیط کاربری این فیلتر شکن شدید، بدون اینکه لازم باشد در آن ثبت نامی انجام دهید، می‌ توانید بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنید. که مشاهده می‌ کنید در مدت زمان کوتاهی اتصال شما به این فیلتر شکن ایجاد می‌ شود و باعث می‌ شود بتوانید با خیال راحت محدودیت‌ ها را دور بزنید.

حذف داده ها با فیلتر شکن corpo plus 

امنیت حریم خصوصی شما موضوعی بسیار مهم و ضروری است. که اگر یک فیلتر شکن آن را رعایت نکند نمی‌ توانید از خدمات جهانی با خیال راحت استفاده کنید.اما این برنامه برای اینکه بتواند خیال شما را از بابت حریم خصوصیتان راحت کند اقدامات گوناگونی را در نظر گرفته است. ضمن اینکه قابلیتی را ایجاد کرده است که شما می‌ توانید به راحتی داده‌ های ذخیره شده در این برنامه را حذف کنید. تا آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش پیدا کند و بتوانید مروری مطمئن و به دور از نظارت را داشته باشید.

اینترنت بدون محدودیت با فیلترشکن corpo plus 

با این برنامه دیگر هیچ محدودیتی برای شما معنی نخواهد داشت. چرا که با استفاده از این برنامه و سرعت بی نظیرش میتواند به هر آنچه که میخواهید و به دنبال آن در اینترنت هستید دسترسی پیدا کنید. دلیل سرعت بالای این برنامه سرور های بینظیر و باکیفیتی است که این برنامه از آن برخوردار میباشد . و به همین دلیل میباشد که سرعت و پهنای باند شما نامحدود میباشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *