دانلود برنامه قدرتمند VPN.AC Client برای اندروید


دانلود برنامه قدرتمند VPN.AC Client برای اندروید

فیلتر شکن VPN.AC Client برای ویندوز نسخه اصلی

فیلتر شکن ‌VPN.AC Client یکی از برنامه‌ های مناسب برای گوشی‌ های اندرویدی می‌ باشد. که شما می‌ توانید از طریق برنامه گوگل پلی و حتی لینک‌ های مستقیم آن را به صورت رایگان برای خود نصب کنید. و با استفاده از سرور های نامحدود و پرسرعت این فیلتر شکن انواع محدودیت‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید. و با ایمنی بسیار عالی به برنامه‌ های دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.
درست است که این فیلتر شکن امکانات با ارزشی دارد. اما به دلیل اینکه گاهی ممکن است سرور های آن متصل نشود و نتواند از پس فیلترینگ‌ های شدید بر بیاید. برای بعضی از کاربران خوشایند نمی‌ باشد و امتیاز خوبی به این برنامه نداده‌ اند.

Screenshot image

از کجا بهترین سرور برنامه VPN.AC Client را انتخاب کنیم؟

با توجه به اینکه سرعت تمامی سرور ها در کنار آن ها مشخص شده است، ما می‌ توانیم با نگاه کردن به آن ها سرور پرسرعتی را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم. البته همیشه یک کشور سرعت بالایی ندارد و ممکن است در هر روز یک سرور بهترین خدمات را به شما ارائه کند که بتوانید به آن متصل شوید.

قابلیت انتخاب برنامه های مورد استفاده

یکی از ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد این است که ما می‌ توانیم انتخاب کنیم که در چه برنامه‌ هایی از این فیلتر شکن استفاده شود. در این صورت فقط در برنامه‌ های مشخص شده این برنامه فعال است و در دیگر برنامه‌ ها کار نمی‌ کند.

Screenshot image

Screenshot image

محافظت از موقعیت مکانی

با تغییر پیدا کردن آدرس آی پی شما در این فیلتر‌ شکن می‌ توانید از موقعیت مکانی خود محافظت کنید. البته این کار را این فیلتر شکن به صورت خودکار انجام می‌ دهد. ولی در هر صورت برای شما محیطی ایمن و شخصی ایجاد می‌ شود. تا بتوانید فعالیت‌ های مهم و خصوصی خود را توسط این برنامه انجام دهید بدون اینکه اشخاص ناشناس متوجه آن ها شوند.

دیگر امکانات فیلتر شکن VPN.AC Client

قابلیت انتخاب کشور مورد نظر
امکان استفاده از پروکسی در این برنامه
استفاده از تمامی اینترنت ها
حفاظت از فعالیت های آنلاین ما
مروری خصوصی در سراسر جهان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *