دانلود VPN AI برای اندروید


دانلود VPN AI برای اندروید

دانلود فیلترشکن AI با لینک مستقیم

دانلود VPN AI برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با معرفی یه وی پی ان به نام AI که به درخواست یکی از دوستان میخوایم براتون بررسیش کنیم. اگر وی پی ان یا فیلترشکن دیگری هم هست که مدنظرتونه و دوست دارید بررسیش رو انجام بدیم، حتما بهمون در بخش کامنت ها بگید تا بریم سراغش! ما تو این سایت براتون وی پی ان ها و فیلترشکن های مختلف رو معرفی و نقد و بررسی میکنیم. با ما همراه باشید!

اولین چیز وقتی که اسم AI به گوشمون میخوره هوش مصنوعیه! ولی با اینکه عجیبه ولی این وی پی ان هیچ ربطی به هوش مصنوعی نداره! و کلا از این تکنولوژی استفاده نمیکنه! و هیچ ایده ای هم نداریم که پس چرا اسم این وی پی ان AI هست! اما به طور کلی هم یه وی پی ان متوسط و معمولیه! آمار دانلود خیلی بالایی نداره ولی خب نمره ای که از کاربران خودش گرفته 4.6 بوده که خب نمره خوبی محسوب میشه و میتونه نشونه ای باشه که وی پی ان خوبیه!

اما راجع به دسترسی ها! دسترسی هایی که این وی پی ان مثل هر وی پی ان دیگه ای از گوشیتون نیاز داره، در گوگل پلی نوشته شده و قابل مطالعست! به نظر من این مقدار دسترسی ها برای یه وی پی ان عادی میتونه یکم عجیب باشه ولی باز قضاوت رو به خودتون میسپرم و پیشنهاد میدم که حتما خودتون این بخش رو چک کنید اگر قصد دانلود یا نصبش رو دارید.

اما چیزی که من رو کاملا از دانلود این وی پی ان منصرف میکنه، تاریخ آخرین آپدیت این برنامست! تاریخ انتشار آخرین نسخه این برنامه بر میگرده به سال 2019 ! و این یعنی احتمالا با توجه به اینکه 4 سال از زمان انتشاز آخرین نسخه میگذره و همچنین تعداد دانلود های این وی پی ان هم بالا نبوده، دیگه این وی پی ان تیم پشتیبانی فعال نداره و حتی امکانش هم هست که سرور هاش از کار افتاده باشن!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *