دانلود بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر


دانلود بهترین فیلتر شکن برای کامپیوتر

دانلود فیلتر شکن پرسرعت و رایگان برای ویندوز

به خاطر شرایط به وجود آمده دسترسی به سایت ها و برنامه های موجود در کشور امکان پذیر نیست. زیرا بیشتر آن ها فیلتر شده‌ اند و ما بدون فیلتر‌ شکن نمی توانیم به آن ها دسترسی پیدا کنیم. همچنین قابل ذکر است که بیشتر افراد کار های خود را با کامپیوتر انجام می دهند.
همانطور که در ابتدا گفته شد به دلیل فیلترینگ دسترسی به بسیاری از این امکانات امکان پذیر نیست. مشکل اصلی این است که فیلتر شکن ها بیشتر برای سیستم‌ عامل‌ های اندروید و ios طراحی می‌ شوند و ویندوز دچار کمبود فیلتر‌ شکن است. و یا اگر فیلتر شکنی هم وجود دارد از سرعت و کیفیت بسیار پایینی برخوردار است. در ادامه به ویژگی های یک فیلتر شکن خوب برای ویندوز می پردازیم که هنگام نصب به این نکات توجه کنید تا دچار مشکل نشوید.

سرور های پر تعداد

یکی از مهمترین ویژگی ها هنگامی که می خواهید یک فیلتر شکن را دانلود و نصب کنید. این است که سرور هایی که به شما ارائه می دهد از تعداد زیادی برخوردار باشد. چرا که هرچه سرورها تعداد بیشتری داشته باشند گستره انتخاب کاربران بیشتر می شود و ترافیک کمتری بر سرورها اعمال می‌ شود. درنتیجه سرور ها می توانند سرعت اتصال بالاتر و اتصال پایدار تر را برای کاربران فراهم و ایجاد کنند.

امنیت بالای به وجود آمده توسط یک فیلتر شکن ایمن برای کامپیوتر

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که باید یک فیلتر شکن خوب از آن برخوردار باشد، امنیت بالا می باشد. چرا که هنگامی که شما به فیلتر شکن ها دسترسی پیدا می کنید و به آن ها متصل می‌ شوید، این اجازه را می دهید که به تمام اتصالات شما نفوذ کند. در نتیجه اگر فیلتر شکنی که از آن استفاده می‌ کنید، فیلتر شکنی مطمئن نباشد، می‌ تواند شرایطی را ایجاد کند تا سارقان اطلاعات شخصی، بتوانند اطلاعات شما را به سرقت ببرند. و در نتیجه امنیت شما به خطر بیفتد. بنابراین فیلتر شکنی برای دستگاه شما مناسب است که از اقدامات امنیتی کافی و مناسبی برخوردار باشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *