چگونه از سرور های vpn hood آندورید استفاده کنیم؟


چگونه از سرور های vpn hood آندورید استفاده کنیم؟

دریافت  سریع  به برنامه  vpn hood از گوگل پلی

فیلتر شکن hoodVPN یکی از برنامه‌ های کاربردی در کشور ما می‌ باشد که علاوه بر سرور های پرسرعت دارای پروکسی‌ های پایدار می‌ باشد. که با اتصال به آن ها ما می‌ توانیم انواع محدودیت‌ ها را از بین ببریم.در نتیجه می‌ توانید این فیلتر شکن را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و حتی آیفون خود نصب کنید. تا با استفاده از آن به خدمات جهانی دست پیدا کنید.

فیلتر شکن lhoodتغییر لوکیشن به صورت اتوماتیک

اتصال پیدا کردن به قوی‌ ترین سرور این برنامه به صورت اتوماتیک انجام می‌ شود. همچنین وقتی شما به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شوید خود فیلتر شکن به صورت خودکار آدرس آی‌ پی شما را تغییر می‌ دهد. چون وقتی با آدرس اصلی خود وارد سایت‌ های مختلف می‌ شوید به راحتی قابل شناسایی هستید. اما وقتی به این برنامه متصل می‌ شوید تمام فعالیت‌ های شما و موقعیت مکانیتان کاملاً پنهان می‌ شود.

فیلتر شکن hood با سرورهای پرسرعت 

این برنامه دارای سرور های مختلف و پر سرعت از چندین کشور متفاوت است . که به صورت خودکار می توانید به سریع ترین سرورها بر اساس موقعیت مکانی خود متصل شوید و‌ از سایت های مسدود شده استفاده کنید. همچنین می توانید این مسئولیت را بر عهده برنامه بگذارید تا بطور انتخابی یک مکان و سرور پرسرعت را انتخاب و شما را متصل کند .

فیلتر شکن hood اتصال پایدار

ابن فیلتر شکن  به واسطه ی داشتن سرور های متعدد و قوی ای که در سر تا سر جهان دارد و هم چنین به واسطه ی پهنای باند بالایی که ارائه میکند. از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. این سرعت بالا موجب میشود که اتصال شما به یک اتصال پایدار و بدون قطعی تبدیل شود. که این ویژگی، این وی پی ان را مناسب برای بازی کردن میکند. چرا که با توجه به سرعت بالایی که دارد موجب افزایش سرعت اتصال شما و پایین اومدن پینگ شما میشود. بنابراین شما میتوانید تجربه ای لذت بخش از بازی کردن را با این اپلیکیشن داشته باشید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *