دانلود هات وی پی ان برای اندروید


دانلود هات وی پی ان برای اندروید

دانلود فیلترشکن هات با لینک مستقیم

دانلود هات وی پی ان برای اندروید! سلام رفقا حال و احوالتون چطوره؟ اقا امروزم براتون یه وی پی ان جدید دیگه اوردیم که برید و لذت ببرید! هات وی پی ان یا همون وی پی ان داغ ، فیلترشکن امروز اماست که میخوایم با همدیگه بریم سراغش و بررسیش کنیم ببینیم چخبره تو این فیلترشکن!

خب در ابتدای توضیحات سازندگان این وی پی ان ما یه مقدار شعار های قشنگ میبینیم که امیدواریم واقعی باشن! اونا گفتن : هات وی پی ان باور داره که آزادی و حریم شخصی ، از حقوق انسان هاست و شما باید این حق رو داشته باشید تا به اطلاعاتتون ارزش بدید و اجازه ندید که کمپانی های بزرگ اطلاعات شما رو بفروشن مثل یه کالا !

ما شما رو کاملا ناشناس میکنیم (منظورش فضای اینترنته) با این سوپر وی پی ان و یه اتصال رمزنگاری شده و امن براتون خواهیم ساخت. فعالیت های شما در اینترنت (با این وی پی ان) فقط جلوی چشم خودتون خواهد بود!

طبق این توضیحات ، این فیلترشکن برای حریم شخصی و امنیت شما باید احترام خاصی داشته باشه و یخورده با این توضیحاتش حس امنیت و اعتماد رو میده!

این وی پی ان تا الان تونسته تا از کاربران گوگل پلی بیشتر از ۵۰۰ هزار دانلود فعال دریافت کنه که تعداد دانلود خوبی براش محسوب میشه ولی نمره ای که کاربراش بهش دادن، ۳.۴ بوده که خب برای این وی پی ان نمره پایینیه!

طراحی داخلی و ظاهری این برنامه میشه گفت ضعیفه و از دو رنگ مشکی و زرد به عنوان رنگ های اصلیش استفاده میکنه ولی طراحی حرفه ای در این وی پی ان به کار نرفته!

ور اما در نهایت خوشحال میشیم اگر شما هم تجربه کار با این وی پی ان رو داشتید در قسمت کامنت ها و مظرات برامون این تجربتون رو به اشتراک بزارید تا هم ما و هم رفقامون با هم نظراتتون رو بخونیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *