دانلود فیلترشکن مالزی برای اندروید


دانلود فیلترشکن مالزی برای اندروید

دانلود VPN Malaysia با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن مالزی برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ میدونستین که یسری وی پی ان ها برای کشور های خاصی هستن؟ در واقع خاصیت وی پی ان ها فقط عبور از فیلترینگ نیست و خیلی وقت ها میشه که وی پی ان ها در کشور هایی که فیلترینگ به این صورت وجود نداره هم استفاده میشن! وی پی ان ها علاوه بر اینکه فیلترینگ هر کشوری رو دور میزنن، اگر وی پی ان معتبر و مطمئنی باشن، باعث افزایش امنیت شما در فضای مجازی و همچنین حفاظت از حریم شخصی شما میشن! البته استفاده این وی پی ان هایی که منحصرا برای یک کشور ساخته میشن اینه که گاهی وقتا کاربر نیاز داره که آی پی آدرس یه کشور دیگه رو داشته باشه! در اینجور مواقع میتونه وی پی ان اون کشور مورد نظرش رو دانلود و ازش استفاده کنه تا با اتصال به سرور اون کشور ها، از آی پی اون سرور و کشور هم بهره مند بشه! این وی پی ان مالزی که امروز اوردیم هم از این دسته وی پی ان هاست!

همونطور که مشاهده میکنید، این وی پی ان کلی سرور از کشور مالزی رو براتون فراهم کرده تا هرکدوم که سرعت بیشتر بود بتونه شما رو به دنیای اینترنت آزاد برسونه! این وی پی ان به صورت پیشفرض رایگانه و شما میتونید فقط با نص این وی پی ان از سرورهای رایگانش استفاده کنید اما برای شما سرورهای پریمیومی هم وجود داره که میتونید با خرید اشتراک اونها از اون سرورها هم استفاده کنید.

این وی پی ان مالزی تا الان بیشتر از 500 هزاردانلود فعال در گوگل پلی کسب کرده و منظورمون از دانلود فعال، دانلود کامل و نصب برنامه هست! و همچنین بیشتر از 18 هزار نفر از کاربران این برنامه هم در نظرسنجی گوگل پلی به این برنامه نمره و امتیاز 4.2 رو دادن. برای اطلاعات بیشتر و یا دانلود این برنامه میتونید به گوگل پلی مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *