دانلود وی پی ان مونا برای تلگرام


دانلود وی پی ان مونا برای تلگرام

نحوه ی اتصال به وی پی ان مونا

نحوه ثبت نام در برنامه Mona vpn

برای اینکه بتوانید از خدمات این برنامه استفاده کنید شما در ابتدا لازم است یک رمز عبور و نام کاربری برای خود قرار دهید. تا در این صورت بتوانید وارد این فیلتر شکن شوید و از خدمات آن استفاده کنید که این مورد می‌ تواند امنیت شما را افزایش دهد.همچنین اگر به مشکلی برخوردید و یا نیاز به کمک داشتید می‌ توانید با پشتیبان‌ های فعال این برنامه در ارتباط باشید و پاسخ مشکل خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن دریافت کنید.

استفاده از سرور های پرمیوم Mona VPN بدون تبلیغات

جهت آنبلاک کردن شدید ترین خدمات موجود در کشور شما بهتر است از سرور های پرمیوم این برنامه استفاده کنید. چون سرعت اینترنت شما را افزایش می‌ دهد و همچنین سرور های اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌ دهد تا بدون افزایش ترافیک بتوانید محدودیت‌ های مورد نظر خود را از بین ببرید.همچنین چون برای استفاده از این سرورها هزینه پرداخت می‌ کنید شما اصلاً لازم نیست تبلیغات این برنامه را تماشا کنید.

فیلتر شکن مونا برای اتصال به سرور

وقتی که شما می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید بهتر است که خودتان به صورت دستی سرورها را انتخاب کنید. و وقتی شما وارد لیست سرورها می‌ شوید در صدر این لیست سرور هایی را مشاهده می‌ کنید که به عنوان پیشنهادی برای شما قرار داده شده‌اند و سرعت و کیفیت بالاتری دارند. که بهتر است که از این نوع سرورها استفاده کنید، چون متناسب با نوع اینترنت شما تنظیم شده‌اند.

فیلتر شکن مونا امن

اگر به فیلتر شکنی با امنیت بالا نیاز دارید ، این فیلترشکن پرسرعت و قوی را بر روی گوشی همراه خود را نصب کنید. این برنامه بهترین انتخاب برای ایجاد یک اتصال امن و قوی به سرور های آن است .

فیلتر شکن مونا بالینک مستقیم

این فیلترشکن را میتوانید به صورت مستقیم  از گوگل پلی دانلود و شرو ع به استفاده کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *