اموزش اتصال پایدار به vpn nox برای گوشی های اندروید


اموزش اتصال پایدار به vpn nox برای گوشی های اندروید 

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالnox vpn

نحوه اتصال به noxVPN

پس از اینکه سرور مورد نظر خود را انتخاب کردید فقط کافی است بر روی گزینه کانکتینگ ضربه بزنید. و چند لحظه منتظر بمانید تا آن سرور برای شما متصل شود. همچنین اگر متناسب با نوع کشور شما نباشد خود برنامه به صورت خودکار به سروری دیگر شما را متصل می‌ کند

_ حذف داده ها

علاوه بر آن این فیلتر شکن داده‌ های شما را ذخیره می‌ کند تا در صورت نیاز شما بتوانید آن ها را مشاهده کنید. اما ویژگی امنیتی که این برنامه دارد این است که شما با یک گزینه می‌ توانید این داده‌ ها را حذف کنید تا به دست افراد ناشناس نیفتد.

تست سرعت

علاوه بر آن این برنامه گزینه خوب دیگری که دارد تست سرعت می‌ باشد که پس از اتصال می‌ توانید سرعت خود را تست کنید. تا با خیال راحت‌تر بتوانید فعالیت‌ های خود را انجام دهید و اگر سرعت شما ضعیف بود اتصالتان را تغییر دهید.

Vpn noxبدون محدودیت بوده  زمان اتصال به این فیلتر شکن و سرور های پرقدرت آن کاملاً نامحدود می‌ باشد و ما می‌ توانیم به هر اندازه که می‌ خواهیم به سرور اتصالی خود متصل بمانیم.اما بهتر است که پس از چند ساعت، سرور خود را تغییر دهیم و به مکان دیگری متصل شویم تا بتوانیم از سرعت بیشتری استفاده کنیم.

Vpn noxبرای گوشی های اندروید وایفون  و کامپیوتر و لپ تاپ مناسب میباشد.

Vpn noxبرای ایرانسل و همرا ه اول مناسب  بوده  وعلاوه بر آن لازم به ذکر است که سرور های این برنامه به گونه ای در این فیلتر شکن قرار داده شده‌اند. که با تمام اینترنت‌ ها سازگاری داشته باشند و شما بتوانید با اینترنت‌ های همراه و حتی وای فای به این برنامه متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *