دانلود فیلترشکن روسیه برای اندروید


دانلود فیلترشکن روسیه برای اندروید

دانلود VPN Russia با لینک مستقیم با بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود فیلترشکن روسیه برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی انی از کشور روسیه که باهم بررسیش کنیم و ببینیم که چجور وی پی انیه! جدای از اینکه روسیه کشور خوبیه یا بد ، امروز میخوایم وی پی انش رو با هم بررسی کنیم که اتفاقا خیلیم محبوب شده بین کاربرا! همونطور که احتمالا تا الان از تیتر مطلب متوجه شدید ، این وی پی ان بیشتر از یک میلیون دانلود فعال داشته تا الان و این نشون میده که این وی پی ان حتما یه چیزی داشته که انقدر کاربرهادانلودش کردن. تازه این آخر ماجرا نیست. این وی پی ان موفق شده تا از کاربران خودش ، نمره خوبی هم بگیره و اون نمره نمره ۴.۱ بوده و این نمره رو نزدیک به صد هزار نفر در رای دهیش تاثیر داشتن که خیلی آمار خوبی براش محسوب میشه!

همونطور که در تصویر مشاهده میکنید ، این وی پی ان کلی سرور براتون آماده کرده اونم از کشور روسیه که تا بهشون وصل بشید و هم از این فیلترینگی که تقریبا کل اینترنت رو فرا گرفته عبور کنید و هم بتونید آیپی خودتون رو مخفی کنید و هویت خودتون رو ناشناس نگه دارین و مکان خودتون رو از طریق آی پی جدیدی که میگیرین ، یه مکان فیک نشون بدید که امنیتتون هم در فضای انلاین و اینترنت بالاتر بره!

ممکنه وقتی اسم این وی پی ان رو در گوگل پلی سرچ میکنید ، با وی پی ان های مختلفی از کشور روسیه رو به رو بشید ولی دقت کنید که همه این توضیحاتی که ما راجع به این وی پی ان دادیم و نسخه محبوب ، همین نسخست! خب چطوری تشخیص بدید؟ در بالای همین پست تصویر لوگوی برنامه رو براتو قرار دادیم که بدونید دقیقا کدوم نسخه رو باید دانلود کنید! ممنون از اینکه تا اینجای مطلب همراهمون بودید و مطالعه کردید! فعلا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *