دانلود VPN servers in Russia برای اندروید


دانلود VPN servers in Russia برای اندروید

دانلود فیلترشکن با سرورهای روس با لینک مستقیم و بیش از یک میلیون دانلود!

دانلود VPN servers in Russia برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی انی که همونطور که از اسمش مشخصه ، سرور هاش در کشور روسیست و قراره که با هم دیگه بریم سراغش و یه بررسی اجمالی ازش داشته باشیم و ببینیم که چقدر ارزش دانلود داره! پس با ما همراه باشید!

خب اولین نکته ای که میخوام راجع به این وی پی ان بررسی کنیم ، آمار این وی پی انه! این وی پی ان رفقا همونطور که احتمالا تا الان در تیتر خوندید ، نسبتا میشه گفت وی پی ان معروف یا محبوبیه! با اینکه ظاهر نسبتا خشکی داره و طراحی ظاهریش آنقدر پویا و جذاب و کشنده نیست و همه چیز در حد نمره قبولی انجام شده و یه طراحی ساده و ابتدایی داره ، ولی با اینحال این وی پی ان همچنان موفق شده تا بیش از یک میلیون بار دانلود فعال از کاربران گوگل پلی کسب کنه و معنی دانلود فعال هم دانلود کامل برنامه و نصبش توسط خود برنامه گوگل پلیه! که خب به هیچ وجه تعداد کمی نیست! نمره ای هم که کاربران این وی پی ان به عملکردش دادن ، روی پلتفرم گوگل پلی ، نمره ۴ بوده که این نمره هم خوب حساب میشه!

رفقا این وی پی ان رایگانه و هیچ محدودیتی ام براتون نداره! خبری از محدودیت ترافیکی که براتون فقط یه حجم مشخصی از اینترنت رو قرار بده و این داستانا ، نیست. نیاز به هیچگونه ثبت نام و ورود به اکانت و این داستان ها رو هم نداره و کلا وی پی ان بی دردسریه! از دیگر ویژگی هاش که میگم وی پی ان بی دردسریه ، اینه که با هرنوع اتصالی هم سازگاره! البته همه این ها ادعای سازندگانشه و باید به صورت عملی تست بشه تا ببینیم واقعا چقدر سرعت ، پایداری ، امنیت ، سازگاری و … داره!

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *