اموزش اتصال سریع و رایگان به وی پی انzeroone


اموزش اتصال سریع و رایگان به وی پی انzeroone  

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال zeroone

اتصال به سرور های پر سرعت zeroone

این فیلتر شکن به صورت اتوماتیک کشور شما را تشخیص خواهد داد و شما را به نزدیک ترین و سریع ترین سرور متصل خواهد کرد.همچنین می‌توانید سرور مورد نظرتان را انتخاب و‌بر روی آن کلیک کنید تا اتصالی ایمن برای شما برقرار شود . در نتیجه اتصال شما بسیار سریع تر از دیگر وی پی ان ها و پروکسی ها خواهد بود.

ایمنی بالای برنامه Vpn zeroone

این وی پی ان اتصال دستگاه Android شما را در زمانی که به هات اسپات های WiFi عمومی یا شبکه های داده سلولی متصل هستید، ایمن می کند. درست مانند یک پروکسی رایگان و ایمن کار می کند.در این اپلیکیشن رمز عبور و اطلاعات شخصی شما ایمن است و شما در برابر حملات هکرها محافظت می شوید

اتصال با یک کلیک

همچنین ویژگی خوب دیگری که این برنامه دارد این است که کار کردن با این فیلتر شکن و اتصال به سرور هایش در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و به راحتی اتفاق می‌ افتد. که فقط کافی است ما بر روی گزینه اتصال خودکار که در این فیلتر شکن وجود دارد کلیک کنیم. تا این برنامه بتواند یکی از پرسرعت‌ ترین سرورها را برای ما انتخاب کند. تا بتوانیم به صورت نامحدود از آن استفاده کنیم.

فیلترشکنzeroone رایگان بوده وقتی که وارد محیط کاربری این فیلتر شکن می‌ شوید و می‌ خواهید به این برنامه متصل شوید با گزینه‌ای روبرو می‌ شوید. که اتصال شما را به صورت خودکار انجام می‌ دهد. و لازم به ذکر است که این اتصال به صورت کاملاً رایگان انجام می‌ شود و شما لازم نیست هیچ‌گونه هزینه‌ای پرداخت کنید. بنابراین این فیلتر شکن در بین کاربران محبوبیت بالایی را در اختیار دارد.

فیلترشکن zerooneبااتصال پایداردر هر صورت فرقی ندارد که به کدام یک از سرورها متصل شوید. چون برای شما اتصالی پایدار به وجود می‌آید. که ما در ادامه روش اتصال به این سرورها را برای شما به صورت ویدیو قرار دادیم.

فیلترشکن zerooneبالینک اصلی رااز این سایت دانلود شروع به استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *